КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО – У ТРІЙЦІ НАЙКРАЩИХ ВИШІВ УКРАЇНИ

КПІ ім. Ігоря Сікорського увійшов у трійку лідерів з-поміж 241 закладу вищої освіти України!
Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2020 року, який підсумовує рейтингові місця закладів освіти за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт».

Кожен з рейтингів використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти. У «Топ-200 Україна» до уваги беруть дані прямих вимірів, які є на відкритих веб-ресурсах незалежних національних і міжнародних організацій та установ.

Рейтинг «Scopus» використовує показники однойменної бази даних. Завдяки цьому інструментові моніторять цитованість наукових статей, що їх публікують заклади освіти або викладачі у наукових виданнях.

Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» оперує кількістю випускників, які вирішили навчатися в тому чи тому виші за власний кошт.

Ми пишаємося тим, що наш Інститут є військово-навчальним підрозділом Університету!
Вітаємо КПІшників із успіхом! Бажаємо нашому Університету не зупинятися на досягнутому і крокувати впевнено до нових перемог!