ОСВІТНІЙ «ОСКАР»: ВИЗНАЧЕНО НАЙКРАЩІ ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ УКРАЇНИ

КПІ ім. Ігоря Сікорського став Першим у академічному рейтингу закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020», який презентували Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» у партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Щороку експерти оцінюють діяльність університетів. Беруть до уваги базову, загальноосвітню та фахову підготовку студентів, застосування інформаційних технологій, затребуваність випускників ЗВО на ринку праці. Рейтинг «Топ-200 Україна 2020» визначали за десятьма показниками, шість з яких є міжнародними, чотири – національними.

Ми пишаємося тим, що наш Інститут є навчально-науковим структурним підрозділом Університету!
Шановні випускники 2020. Якісна освіта в нашому Інституті – це гарантія Вашого майбутнього!