УРОЧИСТИЙ ВИПУСК ОФІЦЕРІВ ІНСТИТУТУ

11 липня 2020 року відбулись урочистості з нагоди 18-го випуску офіцерів Інституту.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих за свободу та територіальну цілісність України.

Сьогодні, дипломи та свої перші офіцерські погони отримали випускники Інституту, які з честю та гідністю будуть виконувати свій військовий та професійний обов’язок в Держспецзв’язку та інших складових сектору безпеки і оборони України. Нам приємно відзначити, що разом з нашими випускниками закінчили навчання молоді офіцери Республіки Казахстан.

Голова Держспецзв’язку Юрій ЩИГОЛЬ у своєму вітанні поздоровив молодших лейтенантів із цією визначною подією в їхньому житті та побажав випускникам Інституту бути вірними словам Військової присяги, бездоганною службою в силових структурах України захищати та оберігати Батьківщину.

З вітальними словами виступила проректор з навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Наталія СЕМІНСЬКА, яка привітала випускників та побажала майбутнім воїнам бути надійними захисниками кіберпростору нашої держави.

Начальник Інституту Олександр ПУЧКОВ привітав особовий склад Інституту зі святом та відзначив випускників – відмінників навчання і активних учасників громадського життя Інституту, вручивши їм повідомлення батькам про зразкове виконання військового обов’язку.

Від імені випускників слова вдячності керівництву Інституту, викладачам та командирам висловила відмінниця навчання Анастасія РЯБІЧЕНКО та побажала всім мирного неба, успіхів, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів.

Хай щастить Вам, дорогі наші випускники – захисники України, а мир і злагода запанують у нашій державі!

Слава Україні!