ДІЗНАТИСЯ ПРО ОСВІТУ В КПІ БЕЗ РИЗИКУ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я:

КПІAbitFEST ПРОЙШОВ В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ

Карантин не завадив КПІ ім. Ігоря Сікорського провести традиційний фестиваль для абітурієнтів AbitFEST – подію, під час якої вступники та їхні батьки можуть познайомитися з Університетом, дізнатися про подробиці вступної кампанії та особливості навчального процесу. Цього року весняний День відкритих дверей уперше пройшов дистанційно – в режимі онлайн-трансляції на платформах YouTube та Facebook. Фестиваль зібрав близько 400 гостей під час стріму та майже 4 000 переглядів за добу. https://kpi.ua/node/18015

«Люди мають бачити, що життя триває. Звісно, такий захід не може замінити живе спілкування, проте це гарна альтернатива в нинішніх умовах», – каже перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Юрій ЯКИМЕНКО.

Серед спікерів фестивалю були проректорка з навчально-виховної роботи Наталія СЕМІНСЬКА, представники приймальної комісії, інститутів і факультетів, викладачі.

Абітурієнтам розказали про специфіку навчання на різних спеціальностях, студентське життя: гуртки та клуби, умови в гуртожитках, віртуально показали студмістечко, відповіли на запитання щодо вступу, ЗНО та підготовчих курсів.

Одна з переваг онлайн-технологій – те, що до інформації та дискусій довкола неї можна повернутися в будь-який зручний час. Тому, якщо навіть Ви пропустили AbitFEST, дивіться його трансляцію на офіційних сторінках Університету.

Шановні вступники! Ми завжди раді бачити Вас у стінах нашого Інституту, який одночасно є закладом освіти Держспецзв’язку і структурним підрозділом закладу вищої освіти – Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», – визнаного лідера вищої технічної освіти України, що входить до числа кращих університетів світу за версією міжнародних рейтингів QS і Webometrics!