ІНСТИТУТ ВІТАЄ ПРИЗЕРІВ
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ
СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

03 квітня 2020 року відбулась підсумкова конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті», яка проводилась  в режимі он-лайн, на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького https://mdpu.org.ua/vseukrayinskij-konkurs-studentskih-naukovih-robit-iz-galuzi-informatsijno-komunikatsijni-tehnologiyi-v-osviti/

Всього у конкурсі прийняли участь 97 студентів із 43 закладів вищої освіти України, а у другому турі конкурсу – студенти з 25 закладів вищої освіти, які презентували наукові роботи з актуальних питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті. Цього року вперше в конкурсі за зазначеною спеціальністю взяли участь представники Інституту.

За результатами конкурсу курсант 3 курсу Андрій СНІТКО здобув ІІІ призове місце з науковою роботою «Двохфакторна автентифікація користувачів інформаційної системи підтримки професійного навчання військовослужбовців» (шифр – «Фактор+»), науковий керівник: доцент спеціальної кафедри № 5, кандидат технічних наук, доцент Вячеслав РЯБЦЕВ.

Щиро вітаємо з призовим місцем! Бажаємо творчої наснаги, нових перемог та подальших наукових досягнень!