УЧАСТЬ ІНСТИТУТУ
У ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КПІАБІТFEST

15 лютого 2020 року представники Інституту долучились до загальноуніверситетського Дня відкритих дверей, який вже вдруге проходив в оновленому форматі КПІAbitFEST у Науково-технічній бібліотеці ім. Г.І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Майбутні вступники та їх батьки цікавились спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців із вищою освітою в Інституті, особливостями організації освітнього процесу та перспективами подальшого працевлаштування.

Курсанти, які нещодавно самі були такими ж абітурієнтами, привітно зустрічали гостей та надавали вичерпні відповіді на всі питання, зокрема, розповідали, як їм навчається в Інституті, про можливості, які отримує кожен під час навчання не лише для професійного розвитку, але й для занять спортом, розумного дозвілля, розвитку своїх мистецьких здібностей тощо.

Майбутнім вступникам розповіли про особливості прийому 2020 року, перелік конкурсних предметів, вступні випробування, а також необхідні документи для вступу на навчання в Інститут.

Шановні вступники! Нехай Ваш задум стати курсантом саме нашого Інституту, який є структурним підрозділом Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», – визнаного лідера вищої технічної освіти України, що входить до числа кращих університетів світу за версією міжнародних рейтингів QS і Webometrics, обов’язково втілиться в життя!