СТАРИЙ РІК МИНАЄ,
НОВИЙ НАСТУПАЄ!
ПОЧАТОК НОВОРІЧНИХ СВЯТ

Очікуючуючі свята, ми перебуваємо в передчутті чогось доброго та радісного, сподіваючись на приємні сюрпризи і подарунки. Сьогодні,  19-го грудня в День Святого Миколая починаються новорічні свята.

У цей день вже стало доброю традицією і найкращим подарунком   особовому складу Інституту передавання скаутами Вифлеємського Вогню Миру – як знак добра та злагоди.

Цей Вогонь, з місця народження Ісуса Христа, долаючи безліч кордонів потрапляє до всіх, хто чекає на Світло миру і дарує надію на краще.

Кожен із присутніх на цій передріздвяній традиції в Інституті мав змогу запалити свічку, щоб принести в свою домівку частинку тепла від палаючого вогника з Вифлеєму.

Сьогодні в Інституті було справжнє свято, адже День Святого Миколая – бажане і очікуване свято не лише для дітей, а і для дорослих, створює дива та приносить усім добро, радість і гарний настрій.

Дякуємо скаутам Дитячої громадської організації туристичний клуб «Мангуп» гімназії біотехнологій № 177 міста Києва за частинку добра та щастя, і нехай Вифлеємський Вогонь принесе в Україну довгоочікуваний мир і злагоду!

Також, святкового настрою особовому складу Інституту додала виставка-конкурс творчих робіт курсантів та студентів на тематику Різдвяних і Новорічних Свят, яка відбулась напередодні.

Хлопці та дівчата представили на виставці свої вироби, які вразили всіх оригінальністю, талантом, різноманіттям й майстерністю виконання.

Метою заходу було залучення молоді до відродження національних традицій у виготовленні художніх робіт, як частки духовної культури Українського народу. Курсанти і студенти виготовили новорічні іграшки, прикраси та сувеніри.

Але наші курсанти і студенти мають хист та таланти і в мистецтві.  Гала-концерт художньої самодіяльності, який став завершальним акордом конкурсу молодих талантів Інституту довів, що у нашому Інституті навчається всебічно розвинута талановита молодь.

Глядачам були представлені кращі художні номери, підготовлені курсантами та студентами Інституту: танці, пісні, вірші, веселі жарти, гра на музичних інструментах, світлодіодне шоу тощо.

Підготовці до конкурсу передували майже два місяці безперервної праці та творчого пошуку. Протягом усього цього часу хлопці та дівчата ретельно готувалися до виступів, втілюючи всі свої задуми.

Поезія  із уст молоді, вражала ніжним та проникливим читанням. Пісні лунали особливо емоційно і зворушливо.

Манера і характер виконання танців були професійними та кожен танець розповідав глядачам свою історію. Світлодіодне шоу, як завжди, було яскравим і віртуозним.

Незвичним, але цікавим і оригінальним був номер – виконання мелодії руками без музики. А фінальна пісня зірвала оплески всіх присутніх у залі.

Дякуємо нашим курсантам та студентам, які брали участь у творчих конкурсах та у цей святковий день бажаємо здійснення всіх бажань, мрій і сподівань!