МАЙБУТНІ ВСТУПНИКИ
ВИЗНАЧАЮТЬСЯ
З ВИБОРОМ ПРОФЕСІЇ

21 грудня 2019 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” вкотре відбувся День відкритих дверей для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, коледжів, їх батьків та інших гостей, які традиційно завітали з різних куточків України.

На відвідувачів чекало багато корисної та цікавої інформації. Усі присутні отримали можливість поспілкуватись з керівництвом Інституту, завідувачами кафедр, науково-педагогічними працівниками та курсантами, ознайомитись з його історією, науковими досягненнями, отримати консультації щодо основних вимог Правил прийому до Інституту, особливостей навчання, а також довідатись про ті можливості, які отримує кожен курсант для саморозвитку, дозвілля та подальшого кар’єрного зростання.

Завідувачі та науково-педагогічні працівники випускових кафедр Інституту, за участю офіцерів науково-дослідного центру, представили навчальні комплекси із сучасними спеціалізованими лабораторіями, на базі яких здобувачі вищої освіти отримують ґрунтовні знання та навички з фахових та спеціальних дисциплін.

Майбутні вступники ознайомились з роботою навчального ситуаційного центру з кібербезпеки, який забезпечує підготовку фахівців із застосування програмних засобів кібернетичного захисту шляхом вирішення таких задач, як моніторинг кібератак в кібернетичному просторі, їх вивчення та аналіз, а також розслідування і ліквідація їхніх наслідків; вивчення та практичне відпрацювання питань попередження і запобігання реалізації кіберзагроз, а також отримали інформацію щодо регіональної мережевої академії CISCO, в рамках якої здобувачі вищої освіти мають можливість додатково безкоштовно набувати теоретичні знання та практичний досвід з конфігурування та адміністрування сучасного мережевого обладнання.

Майбутніх абітурієнтів ознайомили з переліком дисциплін загально-військової та тактико-спеціальної підготовки, що викладаються в Інституті, з особливостями та умовами проведення польового вишкілу військових фахівців.

Вступникам продемонстрували засоби вимірювальної техніки, а також вимірювальних приладів загального та спеціального призначення, якими користуються курсанти Інституту на практичних заняттях під час вивчення теоретичних основ експлуатації та ремонту засобів спеціальних телекомунікаційних систем.

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на всі питання, які їх цікавили.

Курсанти Інституту долучились також до загальноуніверситетського Дня відкритих дверей, який проходив в оновленому форматі фестивалю КПІ AbitFEST у Науково-технічній бібліотеці імені Г.І.Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

На AbitFest приїхало понад тисячу учасників з усіх куточків України. Курсанти, які нещодавно самі були такими ж абітурієнтами, привітно зустрічали гостей та надавали відповіді на всі питання, зокрема, розповідали, як їм навчається в Інституті, про можливості, які отримує кожен під час навчання не лише для професійного розвитку, але й для занять спортом, розумного дозвілля, розвитку своїх мистецьких здібностей тощо.

Майбутнім вступникам розповіли про умови прийому та про перелік конкурсних предметів для вступу на навчання в Інститут.

Ми завжди раді бачити Вас у стінах нашого Інституту, який одночасно є закладом освіти Держспецзв’язку і структурним підрозділом закладу вищої освіти – Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», – визнаного лідера вищої технічної освіти України, що входить до числа кращих університетів світу за версією міжнародних рейтингів QS і Webometrics!