ЗМІ ПРО ЗДОБУТКИ ІНСТИТУТУ НА ЗМАГАННЯХ НАТО

В сюжеті “Кібер-змагання НАТО: українці вчаться і перемагають” євроатлантичного телепроекту “Фактор безпеки” на Телеканалі новин “24” професійно висвітлені деталі участі команди Інституту в змаганнях ІТ-фахівців NATO TIDE Hackathon 2019.

Як влучно зазначено в сюжеті, запорукою високих результатів колективу Інституту є поєднання можливостей Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та національного лідера в сфері технічної освіти, яким є Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, що дозволяє готувати фахівців високого рівня.

Телепроект “Фактор безпеки” реалізується згідно з цільовим планом “Україна-НАТО” за підтримки Центру інформування та документування НАТО в Україні. Програма має намір показати, чим живе НАТО, які цілі ставить перед собою, якими демократичними нормами і стандартами керується. Його мета – підвищення обізнаності суспільства щодо НАТО.

Дякуємо команді телепроекту “Фактор безпеки” за професіоналізм та високу оцінку якості роботи нашого колективу!