Урочисті заходи з нагоди
Дня пам’яті та примирення
і 74-ої річниці Перемоги над нацизмом
у Другій світовій війні

8 травня у День пам’яті та примирення та 9 травня у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ми вшановуємо ветеранів Другої світової війни і схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих у роки війни українців і громадян України інших національностей.

Військовослужбовці Інституту взяли участь у заходах Адміністрації Держспецзв’язку, міста та Університету з вшанування ветеранів Другої світової війни.

Хлопці та дівчата – майбутні захисники України, під час візиту до наших ветеранів від імені всього особового складу Держспецзв’язку висловили слова пошани та вдячності за їх героїчний подвиг, побажали міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди, а також вручили квіти та найщиріші вітання від Голови Служби генерал-лейтенанта Леоніда ЄВДОЧЕНКА.

Також, особовий склад Інституту вшанував жертв та загиблих у Другій світовій війні на урочистих заходах у парку імені М. Островського, за участі Голови Солом’янської в місті Києві державної адміністрації Ігоря ДОВБАНЯ, народного депутата України, президента Асоціації випускників КПІ Дмитра АНДРІЄВСЬКОГО та інших поважних гостей.

Святковим проходженням урочистим маршем військовослужбовців Інституту з покладанням квітів до Солом’янського меморіалу завершились урочистості.

Долучилися курсанти Інституту і до патріотичного заходу – урочистого параду вихованців ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району міста Києва «ЗА ПАМ’ЯТЬ, ЗА СЛАВУ, ЗА ЧЕСТЬ!», який проходив на території закладу освіти.

Під час урочистих заходів у КПІ ім. Ігоря Сікорського, в яких взяли участь керівництво, співробітники та студенти Університету і особовий склад Інституту, офіцери та курсанти Інституту від імені присутніх поклали квіти до монументу студентам, викладачам і співробітникам Київського політехнічного інституту, які загинули в боях Другої світової та до пам’ятника київським політехнікам – Героям, які віддали свої життя під час Революції Гідності та в боях на Сході України.

Урочисті заходи продовжилися у Залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, де співробітники та студенти Університету, військовослужбовці Інституту вітали своїх колег – ветеранів Другої світової війни та учасників АТО, трудівників тилу, дітей війни, ветеранів Збройних Сил України.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих на полях Другої світової війни та в боях на сході України.

Зі словами вітання до учасників заходу звернувся ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ та нагородив офіцерів та працівників Інституту – учасників бойових дій Почесними грамотами Вченої ради Університету.

Від молодого покоління з вітальними словами виступила курсант Інституту Анастасія БРИКА.

На завершення заходу для присутніх відбувся невеличкий концерт за участю художніх колективів Центру культури та мистецтв Університету.

Наш земний уклін ветеранам Другої світової війни за самовідданість і жертовність, мужність та героїзм! З кожним роком стає все менше учасників тих легендарних подій і хочеться зупинити час, щоб несли вони свої мудрість, досвід та знання у майбутні покоління, передавали потомкам незабутню історію народу.

Ми пам’ятаємо та усвідомлюємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає!

Вічна пам’ять і слава ветеранам!

Слава захисникам України!

Слава Україні!