Курсанти інституту склали Військову присягу на вірність Українському народові

01 вересня 2018 року курсанти C7 курсу Інституту присягнули на вірність українському народові. Урочистості відбулися на площі Знань КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Цього дня Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України прийняла до своїх лав 126 військовослужбовців, серед яких і Альона Павлова – донька  загиблого на сході України учасника бойових дій полковника Ігоря Павлова.

На церемонії були присутні: перший заступник Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України генерал-майор Олександр Чаузов, заступник Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України полковник Петро Опаленик, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський, президент Асоціації випускників КПІ, народний депутат України Дмитро Андрієвський, заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Олена Горпинченко та інші почесні гості.

У вітальному слові перший заступник Голови Держспецзв’язку генерал-майор Олександр Чаузов закликав курсантів бути вірними словам військової присяги, пам’ятати день непорушної клятви патріота України та повідомив приємну новину, що за успіхи Інституту та високі здобутки курсантів в міжнародних і всеукраїнських змаганнях, рішенням Голови Держспецзв’язку, Інституту виділений новий мікроавтобус Renault Trafic.

Привітати курсантів з нагоди цієї урочистої події прибули рідні та близькі.

Благословив майбутніх військовослужбовців настоятель Храму Святого Іоанна Хрестителя Української православної церкви Київського патріархату Павло Стародуб.

Ритуал складання військової присяги завершився урочистим маршем особового складу Інституту.

Вітаємо майбутніх офіцерів і бажаємо нам усім миру та злагоди на рідній землі!