Вступникам

 • Порядок вступу

  Порядок вступу до навчального закладу Iнститут спецiального зв'язку та захисту i нформацii НТУУ "КПI".

  Детальнiше

  Перелiк документiв

  Перелiк необхiдних документiв, що треба подати при прийомi до вступу.

  Детальнiше

 • Пiдготовчi курси

  На базi НТУУ "КПI" проводиться довузiвська пiдготовка абiтурiентiв.

  Детальнiше

  Проживання для іногородніх

  Проживання стундентiв Iнституту спецiального зв'язку та захисту iнформацii НТУУ "КПI".

ПРЕСТИЖНА ТЕХНІЧНА ОСВІТА ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ!

atention

ІСЗЗІ НТУУ «КПІ» запрошує вступити на навчання цілеспрямованих юнаків та дівчат, що мають хист до технічних наук та готові сумлінно навчатися для забезпечення Інформаційної безпеки Держави!

ЗНО "Фізика" – 124 бали!

ЗНО "Українська мова та література (базовий)" – 124 бали
ЗНО "Математика (базовий)" – 140 балів
Крім того, замість ЗНО "Фізика" Ви можете подати сертифікат
ЗНО "Іноземна мова" – 124 бали.

ІСЗЗІ НТУУ «КПІ» - є спеціальним навчальним закладом Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, який здійснює підготовку спеціалістів технічних спеціальностей для подальшого проходження служби в спеціальних та силових відомствах України.

Переваги, які Ви отримаєте:
Диплом провідного технічного вишу України – Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут";
Підтримка Держави в процесі навчання у вигляді повного державного забезпечення;
Перспектива 100% працевлаштування після завершення навчання!

Обери свій шлях інтелектуального та фізичного розвитку, разом з нами!

Зміни в Додатку до ПРАВИЛ ПРИЙОМУ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ УКРАЇНИ «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ» у 2015 році для вступників в Інститут

Майбутнім Абітурієнтам!!!!

abiturientЗверніть увагу що відбулись зміни в правилах прийому до Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» у 2015 році.

 Зокрема:
1) уточнено поняття особливих успіхів, за які зараховуються додаткові бали;
2) уточнені строки проведення етапів вступної кампанії;
3) визначено, що до приймальних комісій надаються тільки копії документів, орігінали 
подаються лише один раз при виборі місця навчання (виконання вимог до зарахування).

Ознайомитись з документом: ЗМІНИ ДО ДОДАТКУ до правил прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» у 2015 році для вступниківв Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

 

ОПОНУВАННЯ ДИСЕРТАЦІЇ ПРАЦІВНИКОМ ІНСТИТУТУ

oponent30 червня 2015 року провідний науковий співробітник науково-дослідного центру, кандидат технічних наук Цуркан Василь Васильович виступив офіційним опонентом на захисті кандидатської дисертації Домарєва Дмитра Валерійовича «Метод інформаційно-аналітичної підтримки управління інформаційною безпекою на основі структуризації оцінок».  Захист дисертації відбувся за спеціальністю 21.05.01 – інформаційна безпека держави на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.861.06 Державного університету телекомунікацій

Інститут урочисто провів Випуск молодих офіцерів

poker-oboi-28 0 2червня 201року в Інституті спеціального звязку та захисту інформації Національного технічного університету УкраїниКиївський політехнічний інститутвідбувся черговий дев’ятий випуск молодих офіцерів Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Урочистий ритуал традиційно проходив на території Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років”.

У цьогорічному святковому заході взяли участь: керівництво Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, представники державних та місцевих органів державної влади, силових структур держави, ветерани Інституту та військ урядового зв’язку, батьки та близькі родичі особового складу Інституту, інші гості.

Нашi контакти

Поштова адреса: 01011 м. Київ, вул. Московська, 45/1

Телефон для довідок: (044) 281-91-51

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.