Вступникам

 • Порядок вступу

  Порядок вступу до навчального закладу Iнститут спецiального зв'язку та захисту i нформацii НТУУ "КПI".

  Детальнiше

  Перелiк документiв

  Перелiк необхiдних документiв, що треба подати при прийомi до вступу.

  Детальнiше

 • Пiдготовчi курси

  На базi НТУУ "КПI" проводиться довузiвська пiдготовка абiтурiентiв.

  Детальнiше

  Проживання для іногородніх

  Проживання стундентiв Iнституту спецiального зв'язку та захисту iнформацii НТУУ "КПI".

Інститут оголошує КОНКУРС на заміщення посад науково-педагогічних працівників

shevron instituta

Державний заклад Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, який функціонує у складі НТУУ “КПІ” зі статусом навчального закладу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посад науково-педагогічних працівників, які будуть вакантні з 29 серпня та 01 вересня 2014 року

 

Завантажити PDF

Присяга на відданість Українському народові

DSC 01566 вересня 2014 року на території Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років” відбувся урочистий ритуал складання курсантами 2-го курсу Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (далі – ІСЗЗІ) Присяги на відданість Українському народові.

Набір на підготовчі курси Інституту 2014-2015 р.

shevron iszzi kpiІнститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (далі – Інститут), який має статус навчального закладу Держспецзв’язку та готує осіб начальницького (офіцерського) складу з базовою та повною вищою освітою за замовленням Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України та Державної фельд’єгерської служби України у 2014-2015 навчальному році проводить набір слухачів на підготовчі курси, які є основною формою підготовки до вступу в Інститут.

Курси підвищення кваліфікації фахівців

shevron instituta

Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” у 2014-2015 навчальному році оголошує набір груп на навчання у системі післядипломної освіти на курсах підвищення кваліфікації фахівців.

ІСЗЗІ НТУУ “КПІ” запрошує на Присягу

prusjaga

6 вересня 2014 року о 10й годині ранку в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут відбудуться святкові заходи з нагоди складання курсантами другого курсу Присяги на відданість Українському народові. 

Урочистий ритуал традиційно буде проходити на території Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років”.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в урочистостях ІСЗЗІ НТУУ “КПІ”.

Завантажити PDF

Нашi контакти

Поштова адреса: 01011 м. Київ, вул. Московська, 45/1

Телефон для довідок: (044) 281-91-51

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.