Вступникам

 • Порядок вступу

  Порядок вступу до навчального закладу Iнститут спецiального зв'язку та захисту i нформацii НТУУ "КПI".

  Детальнiше

  Перелiк документiв

  Перелiк необхiдних документiв, що треба подати при прийомi до вступу.

  Детальнiше

 • Пiдготовчi курси

  На базi НТУУ "КПI" проводиться довузiвська пiдготовка абiтурiентiв.

  Детальнiше

  Проживання для іногородніх

  Проживання стундентiв Iнституту спецiального зв'язку та захисту iнформацii НТУУ "КПI".

Вітаємо з Міжнародним днем студента!

student

Керівництво Інституту спеціального звязку та захисту інформації НТУУ "КПІ" щиро вітає студентів та курсантів Інституту з Міжнародним днем студента.

Студентство, мабуть, є найбільш прогресивним прошарком суспільства і професійне свято, це ще одна нагода не забувати про це.

Прийміть щирі вітання до Дня студента, а також побажання здоров'я, успіхів та активної життєвої позиції. Саме від Вас та Ваших вчинків, залежить майбутнє!

Шановні колеги-зв’язківці!

shevron instituta

Сердечно вітаємо студентів, курсантів, офіцерів та працівників Держспецзв’язку з професійним святом - Днем працівника радіо, телебачення та зв’язку України.

Новітні комунікаційні технології є невід’ємною частиною сучасного суспільства. Передові технології у поєднанні з людським інтелектом розширюють сфери спілкування та інформатизованості держави. Важко уявити сучасне життя без таких засобів комунікації як смартфони, планшети, роутери, wi-fi - модеми тощо.

В IСЗЗI НТУУ "КПI" відбулися заняття з тактичної медицини

first lechУ період з 06.11.2014 року по 08.11.2014 року під керівництвом співробітників управління “А” Служби безпеки України та волонтерської організації Конгресу українських націоналістів на території навчального закладу відбулися заняття з тактичної медицини, до яких був залучений перемінний та постійний склад Інституту.

Приймаючи до уваги події на південному сході України, актуальність проведеного заходу не викликає будь-яких сумнівів.

На сайті Інституту розміщено Розклад навчальних занять Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ»

android

На сайті Інституту в тестовому режимі розміщено Розклад навчальних занять, що на даний час доступний за посиланням:

Навчання > Розклад навчальних занять

або за допомогою відповідного модуля, що розташований в правій частині сторінки сайту (фото нижче).

Формування та розміщення Розкладу навчальних занять Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» буде проводитись окремо для кожної навчальної групи. Розклад навчальних занять на наступний тиждень буде щочетверга додаватись на відповідних сторінках кожного курсу Інституту.

19 вересня курсанті та офіцери Інституту прийняли участь у Ході Миру

DSC 0391

19 вересня 2014 року у Києві сотні людей пройшли Маршем миру. Хода розпочалась біля Меморіалу воїнам України, які загинули в Афганістані. Звідти колона рушила до Музею історії Великої Вітчизняної війни, де відбувся мітинг.

Ходу приурочили до Міжнародного дня миру. У цей день, зазначили організатори, у всьому світі має затихнути зброя. У Марші миру взяли участь громадські організації, ветерани, школярі, студенти, в тому числі і студенти першого курсу ІСЗЗІ НТУУ, а також депутати. Біля музею кияни заспівали гімн та хвилиною мовчання пом’янули Героїв Небесної Сотні та Героїв війни на Донбасі.

Нашi контакти

Поштова адреса: 01011 м. Київ, вул. Московська, 45/1

Телефон для довідок: (044) 281-91-51

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.