Вступникам

 • Порядок вступу

  Порядок вступу до навчального закладу Iнститут спецiального зв'язку та захисту i нформацii НТУУ "КПI".

  Детальнiше

  Перелiк документiв

  Перелiк необхiдних документiв, що треба подати при прийомi до вступу.

  Детальнiше

 • Пiдготовчi курси

  На базi НТУУ "КПI" проводиться довузiвська пiдготовка абiтурiентiв.

  Детальнiше

  Проживання для іногородніх

  Проживання стундентiв Iнституту спецiального зв'язку та захисту iнформацii НТУУ "КПI".

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ “ЗАХИСТ ДЕМОКРАТИЧНИХ ЦІННОСТЕЙ І ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ У ДІЯЛЬНОСТІ СПЕЦСЛУЖБ”

main27 травня 2015 року на базі Національного університету “Києво-Могилянська Академія” відбулася VII Міжнародна конференція “Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб”. На порядок денний виносилося питання “Російська агресія проти України як фундаментальна загроза свободі, цінностям демократичного суспільства і правам людини: український, європейський та світовий контексти”
Переможцем конкурсу Cтудентських робіт став курсант третього курсу Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Пахольченко Дмитро Віталійович з роботою на тему: “Діяльність проросійських неурядових організацій та ЗМІ на території Автономної Республіки Крим”.

КУРСАНТИ ІНСТИТУТУ ПРОВЕЛИ ВІДКРИТИЙ УРОК НА ТЕМУ: "ЗАХИСТ ВІД НЕГАТИВНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ВПЛИВУ"

 title leson

В рамках розвитку військово-патріотичного виховання учнівської молоді курсантами Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" для учнів старших класів Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" був проведений відкритий урок на тему "Захист від негативного інформаційного впливу".

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ, ЩО БАЖАЮТЬ ПРОДОВЖИТИ СВОЄ ФАХОВЕ НАВЧАННЯ В ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" ШЛЯХОМ ПЕРЕВЕДЕННЯ З ІНШИХ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

ShapkaFBright

До уваги студентів 1, 2 та 4 курсів вищих навчальних закладів України, які мають бажання продовжити навчання в спеціальному учбовому закладі – Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", що відкриває перспективи 100% працевлаштування після його завершення!
Інформуємо, що на даний момент в Інституті є вакантні бюджетні місця на вказаних курсах за наступними галузями знань:
– Інформаційна безпека;
– Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв’язок;
– Інформатика та обчислювальна техніка.
Зацікавленим пропонуємо до 25 травня звернутись до кадрового підрозділу Інституту за телефоном (044)-281-91-53 або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

В ІНСТИТУТІ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ НТУУ «КПІ» У РАМКАХ ЗАГАЛЬНОУНІВЕРСИТЕТСЬКИХ ЗАХОДІВ ВІДБУВСЯ «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ».

Emblem

25 квітня 2015 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» , який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, відбувся «День відкритих дверей».

КОМАНДА ІСЗЗІ ПОКАЗАЛА ВИСОКІ РЕЗУЛЬТАТИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З НАПРЯМУ "ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА"

unnamed2З 14 по16 квітня 2015 року команда Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", у складі: Поремський Михайло, Смірнов Євген, Черніцов Артем, посіла друге командне місце в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму "Інформаційна безпека"

 

 

 

Нашi контакти

Поштова адреса: 01011 м. Київ, вул. Московська, 45/1

Телефон для довідок: (044) 281-91-51

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.