Вступникам

 • Порядок вступу

  Порядок вступу до навчального закладу Iнститут спецiального зв'язку та захисту i нформацii НТУУ "КПI".

  Детальнiше

  Перелiк документiв

  Перелiк необхiдних документiв, що треба подати при прийомi до вступу.

  Детальнiше

 • Пiдготовчi курси

  На базi НТУУ "КПI" проводиться довузiвська пiдготовка абiтурiентiв.

  Детальнiше

  Проживання для іногородніх

  Проживання стундентiв Iнституту спецiального зв'язку та захисту iнформацii НТУУ "КПI".

В ІНСТИТУТІ ЗАВЕРШИЛАСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА

 

DSC 0430

2-3 квітня 2015 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада  “Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України  від шкідливих інформаційно-психологічних впливів”. 

Організацією заходу займалась спеціальна кафедра №2 «Управління та тактико-спеціальної підготовки», яка готує фахівців у галузі управління інформаційною безпекою.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

2

7 квітня 2015 року курсант 5 курсу, який навчається за спеціальністю “Інформаційні управляючі технології та системи” АНТОНІШИН Михайло Васильович прийняв участь у фінальному ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з гуманітарних та природничих наук 2015 року у галузі "Інформаційні технології" на базі Хмельницького національного університету, де гідно представив свою наукову роботу "Розробка комплексної системи обміну захищеними повідомленнями на основі операційної системи Android", здобув I місце і був нагороджений грамотою університету.

Від імені керівництва та колектива Інституту вітаємо Антонішина Михайла з відмінним результатом і бажаємо йому творчої наснаги для майбутніх перемог! 

 

Бажання допомогти Героям, які воюють на передовій, охопило всю країну! Не лишились осторонь і курсанти нашого Інституту.

image1

Бажання допомогти Героям, які воюють на передовій, охопило всю країну! Не лишились осторонь і курсанти нашого Інституту.

Майбутні офіцери увесь свій вільний від навчання час присвячують волонтерській діяльності.

За сприяння благодійного Фонду «Фонд Допомоги Країні Сестри Перемоги», курсанти розплітають мішковину, з якої згодом виготовляються маскувальні костюми «Кікімори», такожплетуть маскувальні сітки із зношених комплектів камуфляжної форми одягу.

В Інституті стартувала Всеукраїнська студентська олімпіада

DSC 0077 2 квітня в Інституті спеціального зв язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» стартувала студентська олімпіада  “Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів”.

Метою олімпіади є підвищення рівня захисту людини, суспільства і держави від негативних інформаційних впливів.

Успішно захищено докторську дисертацію

1 611Нещодавно доцент спеціальної кафедри № 5 "Кібербезпеки та застосування інформаційних систем та технологій" Інституту спеціального звязку та захисту інформаціїї Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" Стіренко Сергій Григорович успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.13.05 – Комп’ютерні системи та компоненти на тему: "МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ЕФЕКТИВНОЇ ОБРОБКИ ПАРАЛЕЛЬНИХ ЗАДАЧ В КОМП’ЮТЕРНИХ КЛАСТЕРНИХ СИСТЕМАХ".

Керівництво Інституту, колеги, а також студенти та курсанти Інституту щиро вітають Сергія Григоровича, бажають творчого натхнення, успіхів в роботі та науковій діяльності! 

Автореферат дисертації Стіренка С.Г. на здобуття наукового ступеня доктор технічних наук  можна переглянути за цим посиланням

Нашi контакти

Поштова адреса: 01011 м. Київ, вул. Московська, 45/1

Телефон для довідок: (044) 281-91-51

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.