Вступникам

 • Порядок вступу

  Порядок вступу до навчального закладу Iнститут спецiального зв'язку та захисту i нформацii НТУУ "КПI".

  Детальнiше

  Перелiк документiв

  Перелiк необхiдних документiв, що треба подати при прийомi до вступу.

  Детальнiше

 • Пiдготовчi курси

  На базi НТУУ "КПI" проводиться довузiвська пiдготовка абiтурiентiв.

  Детальнiше

  Проживання для іногородніх

  Проживання стундентiв Iнституту спецiального зв'язку та захисту iнформацii НТУУ "КПI".

На сайті Інституту розміщено Розклад навчальних занять Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ»

android

На сайті Інституту в тестовому режимі розміщено Розклад навчальних занять, що на даний час доступний за посиланням:

Навчання > Розклад навчальних занять

або за допомогою відповідного модуля, що розташований в правій частині сторінки сайту (фото нижче).

Формування та розміщення Розкладу навчальних занять Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» буде проводитись окремо для кожної навчальної групи. Розклад навчальних занять на наступний тиждень буде щочетверга додаватись на відповідних сторінках кожного курсу Інституту.

19 вересня курсанті та офіцери Інституту прийняли участь у Ході Миру

DSC 0391

19 вересня 2014 року у Києві сотні людей пройшли Маршем миру. Хода розпочалась біля Меморіалу воїнам України, які загинули в Афганістані. Звідти колона рушила до Музею історії Великої Вітчизняної війни, де відбувся мітинг.

Ходу приурочили до Міжнародного дня миру. У цей день, зазначили організатори, у всьому світі має затихнути зброя. У Марші миру взяли участь громадські організації, ветерани, школярі, студенти, в тому числі і студенти першого курсу ІСЗЗІ НТУУ, а також депутати. Біля музею кияни заспівали гімн та хвилиною мовчання пом’янули Героїв Небесної Сотні та Героїв війни на Донбасі.

Інститут ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників, які викладають дисципліни з фізичної підготовки

shevron instituta

Державний заклад Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", який функціонує у складі НТУУ "КПІ" зі статусом навчального закладу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників, які викладають дисципліни з фізичної підготовки

Присяга на відданість Українському народові

DSC 01566 вересня 2014 року на території Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років” відбувся урочистий ритуал складання курсантами 2-го курсу Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (далі – ІСЗЗІ) Присяги на відданість Українському народові.

Набір на підготовчі курси Інституту 2014-2015 р.

shevron iszzi kpiІнститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (далі – Інститут), який має статус навчального закладу Держспецзв’язку та готує осіб начальницького (офіцерського) складу з базовою та повною вищою освітою за замовленням Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України та Державної фельд’єгерської служби України у 2014-2015 навчальному році проводить набір слухачів на підготовчі курси, які є основною формою підготовки до вступу в Інститут.

Нашi контакти

Поштова адреса: 01011 м. Київ, вул. Московська, 45/1

Телефон для довідок: (044) 281-91-51

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.