Вступникам

 • Порядок вступу

  Порядок вступу до навчального закладу Iнститут спецiального зв'язку та захисту i нформацii НТУУ "КПI".

  Детальнiше

  Перелiк документiв

  Перелiк необхiдних документiв, що треба подати при прийомi до вступу.

  Детальнiше

 • Пiдготовчi курси

  На базi НТУУ "КПI" проводиться довузiвська пiдготовка абiтурiентiв.

  Детальнiше

  Проживання для іногородніх

  Проживання стундентiв Iнституту спецiального зв'язку та захисту iнформацii НТУУ "КПI".

Вітаємо Романенка Вадима Петровича!

student

На підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 31.10.2014 року полковнику Держспецзв’язку РОМАНЕНКУ
Вадиму Петровичу
присвоєно науковий ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності озброєння і військова техніка.

Особовий склад Інституту вітає Вадима Петровича з гідною оцінкою його знань і праці! 

Бажаємо йому міцного здоров’я, творчої наснаги, успіхів  і подальших звершень на науковій ниві!

17 січня 2015 року о 14.00 в Інституті відбудеться «День відкритих дверей»

shevron instituta

17 січня 2015 року о 14.00 в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (далі – Інститут), який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (далі – Держспецзв’язку), відбудеться «День відкритих дверей».

На цей захід запрошуються випускники ліцеїв, коледжів та шкіл 2015 року, а також учні 10 класів, які цікавляться навчанням та бажають вступити до Інституту.

Зі святом, шановні захисники Вітчизни!

shevron instituta

Щирo вітаємо Вас із прoфесійним святoм – Днем Збрoйних Сил України!

Без власної сильної та боєздатної армії неможливо гарантувати державі стабільність, безпеку та гідне місце у міжнародній спільноті.

У нелегкий для країни час, солдати та офіцери української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони Вітчизни, її недоторканності та територіальної цілісності.

28 листопада відбувся захист дисертації

shevron instituta

28 листопада 2014 року професор спеціальної кафедри №4, кандидат технічних наук, доцент Сакович Лев Миколайович взяв участь у захисті дисертації Муляка А.В. у якості другого опонента.  Захист дисертації відбувся в Національному університеті "Львівська політехніка". 

Дисертаційна робота Муляка А.В. присвячена оцінці надійності сучасних радіотехнічних систем з урахуванням відмов  апаратних і програмних засобів та загального резервування обєкта. Науковий керівник - доктор технічних наук, професор Волочій Б.Ю.(Національний університет "Львівська політехніка"), перший опонент - доктор технічних наук, професор Харченко В.С. (Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут").

Вітаємо з Міжнародним днем студента!

student

Керівництво Інституту спеціального звязку та захисту інформації НТУУ "КПІ" щиро вітає студентів та курсантів Інституту з Міжнародним днем студента.

Студентство, мабуть, є найбільш прогресивним прошарком суспільства і професійне свято, це ще одна нагода не забувати про це.

Прийміть щирі вітання до Дня студента, а також побажання здоров'я, успіхів та активної життєвої позиції. Саме від Вас та Ваших вчинків, залежить майбутнє!

Нашi контакти

Поштова адреса: 01011 м. Київ, вул. Московська, 45/1

Телефон для довідок: (044) 281-91-51

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.