Вступникам

 • Порядок вступу

  Порядок вступу до навчального закладу Iнститут спецiального зв'язку та захисту i нформацii НТУУ "КПI".

  Детальнiше

  Перелiк документiв

  Перелiк необхiдних документiв, що треба подати при прийомi до вступу.

  Детальнiше

 • Пiдготовчi курси

  На базi НТУУ "КПI" проводиться довузiвська пiдготовка абiтурiентiв.

  Детальнiше

  Проживання для іногородніх

  Проживання стундентiв Iнституту спецiального зв'язку та захисту iнформацii НТУУ "КПI".

Набір на підготовчі курси до вступу в Інститут

image01.pngДержавний заклад “Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (далі – Інститут), який має статус навчального закладу Держспецзв’язку та готує осіб начальницького (офіцерського) складу за замовленням Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України та Державної фельд’єгерської служби України у 2015-2016 навчальному році проводить набір слухачів на підготовчі курси, які є основною формою підготовки до вступу в Інститут.

Набір на підготовчі курси Інституту здійснюється із числа учні 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (випускники ліцеїв, коледжів та шкіл 2016 року), а також осіб попередніх років випуску, які бажають вступити до Інституту, при цьому реєстрація для проходження ЗНО у 2016 році є обов’язковою.

Оголошується набір груп на навчання у системі післядипломної освіти на курсах підвищення кваліфікації фахівців

Державний заклад “Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” у 2015 2016 
навчальному році оголошує набір груп на навчання у системі післядипломної освіти на курсах підвищення кваліфікації фахівців.

 

ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" ПЕРЕЇХАВ НА НОВУ АДРЕСУ!

frontІнформуємо всіх зацікавлених, що відповідно до наказу Адміністрації Держаної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 25.06.2015 № 359 "Про зміну місцезнаходження Державного закладу Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" наш Інститут розпочав новий навчальний рік на території навчального корпусу № 27 НТУУ "КПІ" за адресою: вул. Верхньоключова, 4.

УСПІШНО ЗАХИЩЕНО КАНДИДАТСЬКУ ДИСЕРТАЦІЮ

ce630a11ccfa03.09.2015 Начальник лабораторії спеціальної кафедри № 5 Кібербезпеки та застосування інформаційних систем та технологійІнституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” підполковник Держспецзв’язку Безштанько Віталій Михайлович успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.21 – Системи захисту інформації.

УСПІШНО ЗАХИЩЕНО КАНДИДАТСЬКУ ДИСЕРТАЦІЮ

photokuch02.09.2015 старший викладач спеціальної кафедри № 1 Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України  “Київський політехнічний інститут” майор Держспецзв’язку Кучинська Наталія Вікторівна успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю  21.05.01 – Інформаційна безпека держави.

Захист дисертації відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради СРД 26.002.25 Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації.

Нашi контакти

Поштова адреса: 03056, м. Київ, вул. Верхньоключова, 4

Телефон для довідок: (044) 454-91-51

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.