Вступникам

 • Порядок вступу

  Порядок вступу до навчального закладу Iнститут спецiального зв'язку та захисту i нформацii НТУУ "КПI".

  Детальнiше

  Перелiк документiв

  Перелiк необхiдних документiв, що треба подати при прийомi до вступу.

  Детальнiше

 • Пiдготовчi курси

  На базi НТУУ "КПI" проводиться довузiвська пiдготовка абiтурiентiв.

  Детальнiше

  Проживання для іногородніх

  Проживання стундентiв Iнституту спецiального зв'язку та захисту iнформацii НТУУ "КПI".

ІСЗЗІ НТУУ “КПІ” запрошує на Присягу

prusjaga

6 вересня 2014 року о 10й годині ранку в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут відбудуться святкові заходи з нагоди складання курсантами другого курсу Присяги на відданість Українському народові. 

Урочистий ритуал традиційно буде проходити на території Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років”.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в урочистостях ІСЗЗІ НТУУ “КПІ”.

Завантажити  PDF- формат

Завантажити

Інститут оголошує КОНКУРС на заміщення посад науково-педагогічних працівників

shevron instituta

  Державний заклад Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, який функціонує у складі НТУУ “КПІ” зі статусом навчального закладу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посад науково-педагогічних працівників, які будуть вакантні з 29 серпня та 01 вересня 2014 року.

Завантажити текст оголошення та вакантні посади

2 липня 2014 року фахівці Інституту прийняли участь в круглому столі за темою: "Національна операційна система ...

krygluy stil nacionalna os iszzi kpi

2 липня 2014 року фахівці Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національно технічного університету України "Київський політехнічний інститут" прийняли участь в круглому столі за темою: "Національна операційна система – ключовий елемент кіберзахисту держави чи нераціональне витрачання державних коштів?", що відбувся за ініціативи Асоціації "ІТ України" та за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій.

Верховна рада України ухвалила Закон України «Про вищу освіту»

zakon pro vushchy osvity iszziЗакон встановлює основні правові, організаційні, фінансові засади функціонування системи вищої освіти, створює умови для посилення співпраці державних органів і бізнесу з вищими навчальними закладами на принципах автономії вищих навчальних закладів, поєднання освіти з наукою та виробництвом з метою підготовки конкурентоспроможного людського капіталу для високотехнологічного та інноваційного розвитку країни, самореалізації особистості, забезпечення потреб суспільства, ринку праці та держави у кваліфікованих фахівцях.

Згідно з інформацією, яку опублікував РБК-Україна, закон прийнятий з поправками і підлягає техніко-юридичному редагуванню.

21 червня 2014 року в ІСЗЗІ відбувся випуск молодих офіцерів

vupysk iszzi 201421 червня 2014 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” відбувся випуск молодих офіцерів Держспецзв’язку та Комітету національної безпеки Республіки Казахстан. Урочистий ритуал традиційно проходив на території Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років”.

У цьогорічному святковому заході взяли участь: керівництво Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, представники Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, ветерани Інституту та військ урядового зв’язку, батьки та близькі родичі особового складу ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" , інші гості.

Нашi контакти

Поштова адреса: 01011 м. Київ, вул. Московська, 45/1

Телефон для довідок: (044) 281-91-51

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.