Вступникам

 • Порядок вступу

  Порядок вступу до навчального закладу Iнститут спецiального зв'язку та захисту i нформацii НТУУ "КПI".

  Детальнiше

  Перелiк документiв

  Перелiк необхiдних документiв, що треба подати при прийомi до вступу.

  Детальнiше

 • Пiдготовчi курси

  На базi НТУУ "КПI" проводиться довузiвська пiдготовка абiтурiентiв.

  Детальнiше

  Проживання для іногородніх

  Проживання стундентiв Iнституту спецiального зв'язку та захисту iнформацii НТУУ "КПI".

17 січня в Інституті відбувся «День відкритих дверей».

dvd2015 117 січня 2015 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (далі – Інститут), який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, відбувся «День відкритих дверей».

На цей захід були запрошені учні 10-11-х класів, випускники ліцеїв та коледжів, які цікавляться навчанням в Інституті, а також випускники загальноосвітніх шкіл 2015 року, які планують вступати до Інституту і на теперішній час є слухачами підготовчих курсів Інституту, що діють в системі доуніверситетської підготовки НТУУ «КПІ». 

Шановні відвідувачі нашого веб-порталу та вступники!

shevron instituta

Доводимо до Вашого відома, що з 1 січня 2015 року на сайті розміщена інформація щодо ПРАВИЛ ВСТУПУ до ІСЗЗІ НТУУ “КПІ” та ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, необхідний  для у часті  у конкурсному відборі до ІСЗЗІ НТУУ “КПІ”.

Звертаємо Вашу увагу,  що вступники, які вступають до Інституту для здобуття ступеня бакалавра, особисто подають заяву про участь у конкурсному відборі до відбіркової комісії Інституту в паперовій формі, в якій вказують напрям підготовки із зазначенням пріоритетності, форму навчання та інші дані, необхідні для реєстрації вступника. Пріоритетність, визначена вступником в заяві про участь у конкурсі, не може бути змінена протягом вступної кампанії. 

Курсантам ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" виплачені преміальні одноразові стипендії за успіхи у навчанні та участь у науковій діяльності Інституту

алкательПід час урочистого шикування з нагоди 8-ї річниці ІСЗЗІ НТУУ "КПІ", доведений наказ начальника Інституту генерал-майора Держспецзв’язку Піскуна С.Ж. щодо розподілу 16 000 гривень для преміювання одноразовими стипендіями від "Алкатель-Лусент Україна" двадцяти курсантів Інституту, що за підсумками 2014 року продемонстрували найкращі результати в навчанні та приймали активну участь в науковій діяльності Інституту.

Другий рік підряд Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" підтримує тісні стосунки з дочірнім підприємством "Алкатель-Лусент Україна" та особисто з її керівником – Хахлюком Олексієм Анатолійовичем. У рамках програми "Разом з Алкатель-Лусент" дане підприємство надає благодійну допомогу, спрямовану на розвиток освіти в галузі зв’язку, Інституту на безповоротній основі. 

Шановні співробітники, курсанти та студенти!

З Новим Роком

Прийміть щирі вітання з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2015 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаю щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

З повагою

Керівництво Інституту

 

Нашi контакти

Поштова адреса: 01011 м. Київ, вул. Московська, 45/1

Телефон для довідок: (044) 281-91-51

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.