Вступникам

 • Порядок вступу

  Порядок вступу до навчального закладу Iнститут спецiального зв'язку та захисту i нформацii НТУУ "КПI".

  Детальнiше

  Перелiк документiв

  Перелiк необхiдних документiв, що треба подати при прийомi до вступу.

  Детальнiше

 • Пiдготовчi курси

  На базi НТУУ "КПI" проводиться довузiвська пiдготовка абiтурiентiв.

  Детальнiше

  Проживання для іногородніх

  Проживання стундентiв Iнституту спецiального зв'язку та захисту iнформацii НТУУ "КПI".

Інститут оголошує набір на курси підвищення кваліфікації фахівців у 2015 році

shevron instituta

Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” у 2015 році оголошує набір груп на навчання на курсах підвищення кваліфікації фахівців у системі післядипломної освіти.

У лютому було проведено курси підвищення кваліфікації фахівців у системі післядипломної освіти

shevron instituta

У лютому поточного року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” організовано та проведено курси підвищення кваліфікації фахівців у системі післядипломної освіти.  

Співробітники Інституту повернулись з курсів НАТО

DSCN7156

В період з 12 січня по 06 лютого 2015 року начальник лабораторії спеціальної кафедри № 5 "Кібербезпеки та застосування інформаційних систем та технологій" ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" підполковник Держспецзв'язку В.М. Безштанько та науковий співробітник лабораторії сертифікаційних та експертних робіт Науково-дослідного центру  ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" старший лейтенант Держспецзв'язку А.І. Бакута були відряджені до Regional Department of  Defense Resources Management Studies (скорочено – DRESMARA) з метою підвищення професійних навичок, відповідно до програми свіробітництва HATO.

Зустріч курсантів Інституту з представниками ДЦЗ ІТС Держспецзв’язку та CERT-UA

DSC 0052

22 січня 2015 року відбулась зустріч представників Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв’язку та CERT-UA з курсантами та студентами Інституту, що навчаються за напрямком 6.170101 "Безпека інформаційних і комунікаційних систем", з метою освітлення задач та напрямків роботи ДЦЗ ІТС Держспецзв’язку та подальшого спрямування курсантів щодо можливого проходження практики та служби.

17 січня в Інституті відбувся «День відкритих дверей».

dvd2015 417 січня 2015 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (далі – Інститут), який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, відбувся «День відкритих дверей».

На цей захід були запрошені учні 10-11-х класів, випускники ліцеїв та коледжів, які цікавляться навчанням в Інституті, а також випускники загальноосвітніх шкіл 2015 року, які планують вступати до Інституту і на теперішній час є слухачами підготовчих курсів Інституту, що діють в системі доуніверситетської підготовки НТУУ «КПІ». 

Нашi контакти

Поштова адреса: 01011 м. Київ, вул. Московська, 45/1

Телефон для довідок: (044) 281-91-51

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.