КПІ СЕРЕД 1000 НАЙКРАЩИХ ВИШІВ СВІТУ

Уже традиційно КПІ ім. Ігоря Сікорського потрапив до списку найкращих університетів світу. Авторитетний світовий рейтинг The QS World University Rankings оприлюднив список найкращих університетів 2020 року.

Рейтинг складають на основі оцінювання академічного рівня, репутації серед роботодавців, співвідношення викладачів до студентів, рівня цитування в Scopus, кількості міжнародних факультетів та абітурієнтів.

Вітаємо Університет з високою оцінкою! Ми пишаємося тим, що вносимо свою частку у розвиток та науково-технічний потенціал нашого Університету, зміцнення його авторитету у світовому освітньому просторі!

Запрошуємо абітурієнтів 2020 року до здобуття вищої освіти в нашому Інституті – військово-навчальному підрозділі КПІ ім. Ігоря Сікорського.