30-та РІЧНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНІ

24 серпня 2021 року Україна відзначає 30-ту річницю проголошення Незалежності. Напередодні цієї визначної дати в Інституті відбулись урочистості, під час яких особовий склад Інституту отримав нагороди.

За сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків, професіоналізм і старанність, військовослужбовці та працівники Інституту отримали відомчі заохочувальні відзнаки Держспецзв’язку від Голови Служби підполковника Юрія ЩИГОЛЯ.

Поздоровив особовий склад Інституту з Днем незалежності України ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ. Він відзначив високий професіоналізм фахівців Інституту і побажав подальших успіхів у підготовці захисників кіберпростору України.

Начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ привітав особовий склад зі святом, нагородив грамотами і побажав всім миру, добра та вагомих звершень в ім’я процвітання незалежної України.

Зі святом Незалежності!