ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ
ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України традиційно, напередодні великих державних свят, організовує виховні та культурно-мистецькі заходи, які спрямовані на збереження, розвиток і підтримку духовної спадщини, традицій і звичаїв українського народу, а також розвивають творчі таланти та вміння співробітників. З нагоди 30-ї річниці Незалежності Україні в Адміністрації Держспецзв’язку відкрилась виставка творчих виробів співробітників, у якій взяли участь офіцери та курсанти Інституту.

Особовий склад Інституту завжди активно приймає участь у заходах національно-патріотичного спрямування, які виховують у молоді любов і повагу до своєї країни і свого народу. І цього разу, з нагоди визначної дати нашої держави, свої роботи військовослужбовці Інституту представили у різних видах творчості: образотворчому і декоративно-прикладному мистецтві, фотороботах, оригамі, виробах з лози тощо.

Особливої уваги заслуговує представлений на виставці вишиваний український одяг, серед яких гідне місце займає український рушник, вишитий офіцером Інституту майором Оленою МАРИЛІВ. Відвідувачі виставки відмітили особливу ніжність картин курсантів IV курсу Маргарити ЛЕЩУК «Помах надій» та Родіона КУРИЛЕНКА «Мрія».

«Любіть Україну» – патріотична фотокомпозиція курсантів III курсу Нікіти АНДРОЩУКА, Дмитра БАРАНОВА, Яна БУТЧАНОГО, Дмитра ДАШКЕВИЧА, Євгена КОРОПЕЦЬОГО, Ярослава СЛОБОДЯНЮКА, Євгенії ШУМІНОЇ та Дмитра УЛОЖЕНКА.

Цікаві творчі роботи: «Літній настрій» лейтенанта Марини КОЦ,  «З Днем Незалежності України!» курсанта VI курсу Софії ЧЕРНАТИ, «Герб України» курсанта IV курсу Семена КУЛИКА та «Квітуча Україна», виконана курсантами IV курсу Валерією КОЛОС і Аліною КУЗЬМЕНКО.

Багато на виставці творчих робіт випускників Інституту.

Виставка вразила красою, барвистістю, надзвичайно високим мистецьким та художнім рівнем презентованих творчих робіт.

Представлені роботи органічно поєднали у собі автентичні національні мотиви та стилістичні новації сьогодення і показали багатогранність талантів особового складу Держспецзв’язку.