ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ
УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ
НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Сьогодні в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З нагоди пам’ятного дня вітальні листи від Голови Держспецзв’язку полковника Юрія ЩИГОЛЯ військовослужбовцям Інституту – учасникам бойових дій на території інших держав вручив начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ, подякував за зразкове виконання службових обов’язків і побажав міцного здоров’я, щастя та миру.

Свій бойовий досвід і знання наші воїни-інтернаціоналісти сьогодні успішно передають курсантам на посадах науково-педагогічного та інженерного складу Інституту – заступник завідувача Спеціальної кафедри №2 полковник Віктор НЕКРУТЕНКО, начальник лабораторії Спеціальної кафедри №1 підполковник Валерій ЛИЖІН, викладач Спеціальної кафедри №2 Станіслав ЧОРНОГОРЕЦЬ.

Офіцери та курсанти Інституту також взяли участь в урочистому пам’ятному заході Спілки ветеранів Афганістану Солом’янського району міста Києва, що відбувся у парку Захисників України. Пам’ять героїв учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

Наша шана, повага і низький уклін воїнам-інтернаціоналістам за мужність і відданість!