ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ – ПРИЗЕРІВ ВІДКРИТОЇ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ!

Щиро вітаємо студентів Інституту – призерів відкритої університетської студентської олімпіади з математики!

В КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся І тур відкритої університетської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Математика”, що була організована кафедрою математичного аналізу та теорії ймовірностей Фізико-математичного факультету. У олімпіаді взяли участь 305 студентів з 22 факультетів/інститутів Університету та 21 студент з 7 інших ЗВО України.

За результатами змагань призові місця у категорії С серед 1 курсу вибороли студенти Інституту:

ІІ місце здобув Володимир КОРОЛЮК, який навчається за спеціальністю Кібербезпека,

ІІІ місце отримала Анастасія НАУМЕНКО, яка навчається за спеціальністю Телекомунікації та радіотехніка.

Пишаємося нашими першокурсниками та бажаємо нових здобутків і успіхів у навчанні!

Дякуємо науково-педагогічним працівникам кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ Університету к.т.н., доценту, доценту кафедри Тетяні ІВАНЕНКО та старшому викладачу кафедри Олександру БІЛОМУ за відмінну підготовку наших студентів!