ЗАПРОШУЄМО НА НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ “ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ ТА КІБЕРБЕЗПЕКА: НОВІ ВИКЛИКИ, НОВІ ЗАВДАННЯ”

24–25 листопада 2021 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” буде проведена науково-практична конференція “Інформаційно-телекомунікаційні системи і технології та кібербезпека: нові виклики, нові завдання”.

Тематика конференції (секції):

1. Актуальні проблеми забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту.
  2. Формування фахових компетентностей майбутніх офіцерів сектору безпеки і оборони України.
  3. Перспективні напрямки розвитку та проблеми сучасних телекомунікацій.
  4. Перспективні напрями забезпечення інформаційної безпеки.
  5. Актуальні питання застосування комп’ютерних технологій в сфері кібербезпеки.

Конференція проводитиметься на базі сервісу Google Meet. Посилання для онлайн доступу до заходу буде розіслано на електронні адреси зареєстрованих учасників.

У разі покращення епідеміологічної ситуації в країні формат проведення конференції може бути змінено, про що буде повідомлено додатково.

Для участі в роботі конференції необхідно до 02 листопада 2021 року зареєструватись за посиланням https://sites.google.com/view/iszzi-conference

Посилання:
1. Інформаційний лист (*pdf).
2. Шаблон оформлення тез доповіді (*doc).