ДЕНЬ ГЕРОЇВ
НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого 2021 року ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – Героїв, які змінили хід історії України.

З нагоди пам’ятного дня, курсанти та офіцери Інституту – учасники бойових дій долучилися до заходу Університету з вшанування подвигу учасників Революції гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні.

«Ми пам’ятаємо імена наших Героїв і схиляємо голови перед тими, хто захистив свободу і територіальну цілісність України», – наголосив у своєму виступі на пам’ятному заході ректор Університету, академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до монументу Героям Небесної Сотні і до пам’ятника загиблим Київським політехнікам присутні віддали шану полеглим Героям.

Також, з курсантами Інституту в он-лайн режимі проведено виховну годину. Учасник Майдану Андрій ШИШУК (позивний «Сєвер») розповів про події в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року,  про героїчних учасників Революції Гідності та поділився своїм бойовим досвідом. Андрій ШИШУК обороняв Донецький аеропорт у складі 90-го окремого батальйону, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Дякуємо Андрію за змістовну зустріч, за мужність, стійкість і героїзм!

З метою вшанування пам’яті учасників Революції гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні курсанти Інституту підготували літературно-музичну композицію, у яку вклали свою повагу і шану безвинно загиблим Героям, нестримний біль за яких не втихає у наших серцях.

Ми  вклоняємося та вшановуємо пам’ять полеглих Героїв Небесної Сотні – тих, хто віддав своє життя, відстоюючи захист національних інтересів України та її європейський вибір.

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!