ЩЕДРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИЙ ВЕЧІР –
ЩИРЕ, ДОБРЕ СВЯТО!

Новорічні свята – найулюбленіші, радісні та душевні свята, які щорічно відзначають, знають, люблять і чекають люди різних національностей. Ці свята мають неповторні й самобутні традиції святкування, атрибути та обряди.

В Інституті стало вже доброю традицією щорічно під час Новорічних свят влаштовувати справжні театралізовані дійства із дотриманням українських обрядів святкування. Курсанти і студенти Інституту заздалегідь старанно готуються до них – пишуть сценарії, виготовляють костюми, проводять репетиції. Таким чином, молодь розширює знання про народні свята та залучається до збереження українських традицій. Колаж із фотографій цьогорічних привітань і виступів минулих років курсантів і студентів став новорічною листівкою на згадку про красоту української народної обрядовості.

Цьогоріч, зважаючи на карантинні обмеження, на Різдво Христове та у Щедрий вечір хлопці та дівчата підготували колективу Інституту відео-привітання з виконанням старовинних українських обрядових новорічних пісень і святкових віншувань. Курсанти і студенти щиро побажали всім вдалого Нового року, здоров’я, добробуту у родинах, процвітання та миру в Україні.

Дякуємо курсантам і студентам за радість, святковий настрій та  унікальну можливість поринути у давнину свят!

Відтворення старовинних обрядів українського народу молодим поколінням є збереженням духовного надбання нашої нації, поваги до культурного та історичного минулого України і є складовою національно-патріотичного виховання майбутніх офіцерів Держспезв’язку.