ВІТАЄМО З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!

Щорічно, у другу суботу вересня, Україна відзначає День фізичної культури і спорту. Спорт і фізична культура – це основа здоров’я, джерело енергії, гарного настрою і оптимізму.

Ми пишаємося спортивними перемогами особового складу Інституту.  Завдяки професіоналізму, досвіду, невпинній роботі викладачів з фізичного виховання спеціальної кафедри №2, офіцерів сектору фізичного виховання та тренерів, збірна команда Інституту два роки поспіль виборювала першість Держспецзв’язку з волейболу (капітан команди підполковник Володимир ЖУНКІВСЬКИЙ), а також команда Інституту перемогла у змаганнях Держспецзв’язку з шахів (капітан команди сержант Валерій СЕМЕНЕНКО).

Курсанти та студенти демонструють високі спортивні результати та здобувають призові місця у змаганнях на першість Університету, Солом’янського району та міста Києва з плавання, футболу, підтягування, спортивної естафети тощо.

Особливо пишаємося досягненнями військовослужбовців Інституту на всеукраїнському та міжнародному рівнях – перемогою курсанта Владислава КОВАЧА у Всеукраїнському турнірі AWPC/WPC з пауерліфтингу,

неодноразовими перемогами лейтенанта Сергія ГОНЕНКА у всеукраїнських та міжнародних професійних турнірах з армреслінгу,

перемоги старшого лейтенанта Антона МАМІТЬКА у міжнародних змаганнях з тріатлону і високим результатом у Чемпіонаті світу з тріатлону.

Дякуємо викладачам, офіцерам сектору фізичного виховання та тренерам за наполегливу щоденну працю та бажаємо міцного здоров’я, спортивних успіхів і яскравих досягнень на професійному шляху.

Колектив Інституту вітає усіх зі святом!