ВІДПОВІДНІСТЬ ЯКОСТІ ОСВІТИ МІЖНАРОДНИМ СТАНДАРТАМ

Інститут вивчає і аналізує досвід підготовки кадрів у провідних університетах світу та можливість адаптації їх кращих досягнень до системи вищої технічної освіти країни. При цьому мова йде не просто про копіювання зарубіжного досвіду, а про його трансформацію з урахуванням історичних досягнень у сфері вищої технічної освіти, національних особливостей та доступних ресурсів.

Так, відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Держспецзв’язку та Фондом цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) щодо імплементації Програми підготовки у сфері розбудови можливостей з безпеки інформації, кібербезпеки та підвищення обізнаності, науково-педагогічні працівники Інституту та Університету Пердью м. Вест-Лафайетт (штат Індіана, США) спільно розробили програму навчальної дисципліни «Основи ІТ аудиту».

Програма рекомендована фахівцями CRDF Global для впровадження в освітній процес Інституту з 2020/2021 навчального року.