ВІТАЄМО НАШИХ КУРСАНТІВ – ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

Незважаючи на обмеження, пов’язані з карантином, Інститут продовжує поповнювати скарбничку досягнень у науковій роботі курсантів.

Наприкінці травня 2020 року, на базі Хмельницького національного університету, відбулась підсумкова он-лайн конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційні системи та технології». На конкурс було представлено 83 роботи від 97 учасників з 46 провідних закладів вищої освіти України.

За результатами конкурсу дипломом ІІ ступеня відзначено наукову роботу «Виявлення джерел деструктивного інформаційного впливу в мережі Інтернет» курсантів IV курсу Інституту, науковий керівник – професор спеціальної кафедри № 5, доктор технічних наук, професор Дмитро ЛАНДЕ.

Також, оргкомітет конкурсу висловів подяку рецензентам, які сумлінно виконали свою роботу і допомогли в організації конкурсу: професору Дмитру ЛАНДЕ та члену апеляційної комісії – доценту спеціальної кафедри № 5, кандидату технічних наук, доценту Вячеславу РЯБЦЕВУ.

Щиро вітаємо переможців конкурсу, наукових керівників та організаторів! Бажаємо подальших наукових досягнень та нових перемог!