ВІТАЄМО НАУКОВЦІВ
З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Щорічно, у третю суботу травня, в Україні відзначається професійне свято наукової громадськості – День науки.

Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій є основою економічного зростання держави, інтелектуального потенціалу і розвитку нації та запорукою безпеки країни.

Напередодні свята науковий колектив Інституту з Днем науки  привітали керівництво Держспецзв’язку, КПІ ім. Ігоря Сікорського та Інституту.

За сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм у підготовці висококваліфікованих офіцерських кадрів із вищою інженерно-технічною освітою наукові та науково-педагогічні працівники Інституту отримали нагороди від Голови Держспецзв’язку полковника Валентина ПЕТРОВА та начальника Інституту полковника Олександра ПУЧКОВА. Слова вітання із професійним святом висловив науковцям ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ.

Вельмишановні науковці Інституту!

Ваші знання, досвід і любов до своєї справи є основою виховання майбутнього нації, її сила і честь. Майбутнє науки – майбутнє України. Це професійне свято є шануванням Вашої творчої праці, відданості науці.

Завдяки Вашій наполегливій праці ми є гідною складовою Держспецзв’язку та Університету, який є одним з кращих університетів світу за багатьма міжнародними рейтингами!

Дякуємо Вам за Вашу плідну наукову діяльність! Бажаємо невичерпної енергії, нових наукових здобутків та вагомих успіхів на благо України! Миру, міцного здоров’я Вам і благополуччя!