ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ ВАС,
ДОРОГІ ЖІНКИ!

Із першим весняним місяцем до нас приходить найромантичніше свято – Міжнародний жіночій день! Цього дня свою увагу, теплі слова та приємні сюрпризи чоловіки дарують прекраснішій половині людства – жінкам.

Напередодні Міжнародного жіночого дня, чоловіки Інституту вітали чарівних жінок-військовослужбовців, жінок-працівників, дівчат-курсантів та студенток зі святом Весни, Любові та Краси!

Офіцери Інституту дарували прекрасній половині вітальні слова і квіти.

Відкриваючи урочисту частину заходу, начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ поздоровив усіх жінок колективу зі святом та побажав радості, любові, весняного настрою і здійснення усіх найзаповітніших мрій.

Від імені Голови Держспецзв’язку полковника Валентина ПЕТРОВА за сумлінне та бездоганне ставлення до виконання службових обов’язків, досягнення конкретних результатів у забезпеченні діяльності Держспецзв’язку та з нагоди Міжнародного жіночого дня Олександр ПУЧКОВ вручив жінкам відомчі заохочувальні відзнаки.

Продовженням святкового заходу, вже традиційно, став концерт, підготовлений курсантами та студентами Інституту, який додав присутнім святкового настрою і подарував ліричні пісні,

веселі та романтичні танці,

гумористичні номери,

ніжне звучання скрипки і проникливі слова віршів.

Святкове привітання було душевним, зворушливим та подарувало кожній із присутніх жінок приємні враження і незабутні хвилини радості!

Зі святом Вас, чарівні жінки! Будьте щасливі і кохані! Нехай у Ваших оселях завжди панують мир і злагода, добро і достаток, надія і щира любов! Сяйте, даруйте посмішки і красу!