КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЄ ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

Новий рік надає нам нові можливості для відвідування мистецьких та культурно-освітніх заходів, а також цікавих місць та пам’яток архітектури Києва.

Відповідно до плану заходів виховної роботи в Інституті, у січні 2020 року, курсанти та студенти побували у музеях, мистецьких галереях та театрах міста.

Молодь відвідала Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, Національний художній музей України, Національний музей історії України, Музей видатних діячів української культури – музей Лесі Українки, Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, Музей програмного забезпечення та комп’ютерів.

Хлопці та дівчата побували у центрі сучасного мистецтва PinchukArtCentre, галереї Portal 11, галереї сучасного мистецтва Voloshyn Gallery, Арт галереї Gapchinska, Щербенко Арт центрі, Арт-студії «Творча кухня», а також відвідали всеукраїнську художню виставку «Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників» у Будинку художника, присвячену утвердженню духовної незалежності України.

До Міжнародного дня пам’яті жертв  Голокосту, з метою збереження пам’яті про Голокост та просвітництва щодо пов’язаних з ним питань, курсанти Інституту відвідали захід, який відбувся в Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

Молодь переглянула документальний фільм «Іспит на людяність» про події, які відбувались на Вінниччині під час Другої світової війни. Історії про українців, що рятували від знищення єврейські сім’ї, ризикуючи власними життям і свободою справили глибоке враження на присутніх та є прикладом добра і людяності.

Також, побували курсанти та студенти Інституту і на виставах Київського академічного театру на Липках та театру «Берегиня».

Дякуємо працівникам культурно-освітніх закладів за розширення кругозору нашої молоді, ознайомлення їх з новинками мистецтва та надання цікавої інформації!