КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЄ ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

Відповідно до плану заходів виховної роботи на місяць,  курсанти та студенти Інституту в грудні 2019 року відвідали патріотичні та культурно-освітні заходи міста Києва.

Напередодні Дня Збройних сил України, курсанти та студенти Інституту відвідали захід,  який відбувся в межах музейного проекту «Український Схід» у Національному музеї історії України у Другій світовій війні.  Цикл документальних фільмів «Бойові родини», що пропонувались для перегляду молоді, розповідає про види військ, традиції та культуру української армії.

Серії, які переглянули хлопці та дівчата, присвячені морській піхоті, десантно-штурмовим військами, артилеристам та піхоті, справили на всіх велике враження та показали всю міць сучасних Збройних сил України.

У ході  круглого столу, що відбувся в КПІ ім. Ігоря Сікорського, присвяченого 60-річчю діяльності ПАТ «Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів» в галузі спеціального приладобудування та 100-річчю від дня народження його першого директора Віктора  Михайловича Каменева – випускника  радіотехнічного факультету Університету 1949 року курсанти Інституту почули багато цікавих фактів з історії цивільної і військової авіації, а також ознайомилися з напрямами діяльності факультету.

Представники Інституту взяли участь в урочистому відкритті меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам у «Парку захисників України» Солом’янського району міста Києва. На заході були присутні учасники бойових дій в Афганістані, Герой України, голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ та голова Київської міської спілки ветеранів Афганістану Микола ГОНЧАРЕНКО, Герой України, голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ та голова Київської міської спілки ветеранів Афганістану Микола ГОНЧАРЕНКО, який вручив офіцеру Інституту, учаснику бойових дій в Афганістані, підполковнику Валерію ЛИЖІНУ нагороду – медаль «Честь, Мужність, Пам’ять».

Військовослужбовці Інституту та всі присутні на заході віддали шану воїнам-учасникам «афганської» війни.

Також, курсанти та студенти побували у грудні в музеях столиці, на Андріївському узвозі і у Маріїнському парку, відвідали художні галереї та пам’ятники Києва.  Віддали данину пам’яті загиблим у Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр», а відвідування показу «Ціна правди», що розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії справив дуже велике враження на молодь.

Вистави Київського академічного театру на Липках та Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки, на яких побували майбутні офіцери, надали їм позитивних емоцій. А гарного святкового настрою додали локації тематичного парк-фестивалю «Зимова Країна на ВДНГ», на якому хлопці та дівчата побували напередодні Новорічних свят!

Отже, грудневі просвітницькі і культурно-освітні заходи надали нашим курсантам та студентам можливість збагатитися новими знаннями, отримати цікаву інформацію та позитивні емоції.