УРОЧИСТІ ЗАХОДИ
З НАГОДИ
ДНЯ ІНСТИТУТУ

27 грудня 2019 року Інститут відзначив чергову річницю утворення. Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” утворено на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 року № 658-р. За роки свого існування Інститут досяг значних успіхів у своєму становленні та розвитку, виховав плеяду висококваліфікованих офіцерів – захисників України, які у цей буремний для країни час боронять інформаційний простір  нашої  держави.

На урочистому шикуванні з нагоди свята, начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ привітав особовий склад з 13-ю річницею, подякував за багаторічну невтомну працю з навчання та виховання кваліфікованих кадрів Держспецзв’язку, за вірність обраній справі та самовіддане служіння Україні.

Продовженням святкових заходів стало урочисте зібрання особового складу, у якому взяли участь Голова Держспецзв’язку полковник Валентин ПЕТРОВ, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ, народний депутат Верховної Ради України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації Олександр ФЕДІЄНКО, науково-педагогічні працівники,  військовослужбовці і працівники Інституту, інші поважні гості.

Голова  Держспецзв’язку полковник Валентин ПЕТРОВ поздоровив особовий склад Інституту зі святом, відзначив особистий внесок наукових та науково-педагогічних працівників, співробітників Інституту у розвиток наукової та освітньої діяльності, окреслив перспективи розвитку Інституту у сфері кіберзахисту інформаційних ресурсів та нагородив кращих працівників і військовослужбовців Інституту відомчими заохочувальними відзнаками Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Ректор Університету Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ у своєму вітанні подякував колективу Інституту за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, фундаментальну фахову підготовку курсантської молоді – майбутніх захисників нашої держави, висловив впевненість у плідній співпраці щодо подальшого вдосконалення підготовки фахівців у захисті інформаційного простору України та  нагородив особовий склад від Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Олександр ФЕДІЄНКО у своєму вітальному слові зазначив про важливість захисту кіберпростору нашої країни та вагомого внеску Інституту у підготовку фахівців з даного напряму, а також поздоровив особовий склад з річницею та побажав успіху у сфері освіти і науки.

Чудовим продовженням урочистих заходів для всіх присутніх став концерт художньої самодіяльності Інституту, підготовлений нашими курсантами та студентами.

Були представлені виконання пісень,  декламування віршів, неперевершене та чуттєве виконання танцювальних композицій, гра на музичних інструментах тощо.

Родзинкою свята та приємною несподіванкою для всіх стало поздоровлення з наступаючими Новорічними святами від Діда Мороза та Снігуроньки!