КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЄ ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

Відповідно до плану заходів виховної роботи на листопад 2019 року,  курсанти та студенти Інституту відвідали культурно-освітні заходи, цікаві і пізнавальні події нашого міста.

Хлопці та дівчата знайомилися з експозиціями Національного військово-історичного музею України, Національного центру народної культури “Музей Івана Гончара”, Національного художнього музею України, Національного музею літератури України, історико-меморіального музею Михайла Грушевського,  музею видатних діячів української культури, музею книги і друкарства України, музею української діаспори та літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини.

У ході  круглого столу, що відбувся в КПІ ім. Ігоря Сікорського, присвяченого 22-й річниці початку місії STS-87, під час якої відбувся політ на космічному кораблі “Коламбія” першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка, курсанти Інституту дізналися багато цікавих фактів про політ, його завдання та етапи підготовки.

Також, присутні подивилися  відеофільм “Космічна місія” про передпольотні дні екіпажу “Коламбії”, старт спейс-шатла, роботу в космосі, приземлення та зустріч космонавтів на Землі.

Екскурсія головною експозицією Національного музею історії України у Другій світовій війні надала можливість студентам першого курсу Інституту пройти шляхами історії нашої країни від часів Другої світової війни до сьогодення. А музейний проект “Український Схід” доніс до молоді свідчення про трагізм і масштаби воєнних подій, звитягу та жертовність патріотів України, які на сході нашої країни відстоюють її суверенітет у боротьбі з агресором. Також, в рамках проекту “Слово свідка”, на зустрічі з офіцерами 55-го автобату “Чорний лис”, курсанти Інституту поспілкувалися з ветеранами 55-го автобату підполковником Сергієм Ткаченко та лейтенантом Андрієм Тищенко, які поділилися з присутніми своїми спогадами.

Також, курсанти та студенти Інституту ознайомились із мистецькими виставками в художніх галереях столиці, відвідали пам’ятники Києва та побували у парку Університету, парку Кіото, парку імені Тараса Шевченка.

Відвідування Київського академічного театру на Липках та Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки надало молоді позитивні емоції, а гарного настрою додав Гала концерт третього сезону Ліги сміху КПІ, який відбувся у Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського. Побували курсанти і на показі історичної драми  “Чорний ворон” за мотивами роману-бестселлеру Василя Шкляра,  у кінотеатрі Баттерфляй Космополіт.

Отже, останній місяць осені приніс нашим курсантам та студентам багато нових знань та цікавих зустрічей. Щиро дякуємо працівникам культурно-освітніх закладів за пізнавальні та змістовні заходи і очікуємо нових зустрічей та подій!