ДЕНЬ ГІДНОСТІ
ТА СВОБОДИ!
ГЕРОЇ
НЕ ВМИРАЮТЬ!

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. Ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, національних інтересів та європейського вибору нашої держави.

21 листопада 2019 року, особовий склад Інституту віддав данину пам’яті загиблим Героям за свободу і єдність України.

Військовослужбовці та працівники Інституту вшанували пам’ять загиблих воїнів Збройних Сил України у Залі пам’яті захисників України на території Міністерства оборони України.

Цього дня перестали битися серця шести мужніх воїнів, які загинули у різні роки в боях на Сході України, на честь кожного лунав Дзвін пам’яті.

Серед них і капітан Ігор МАКСИМЕНКО (позивний «Палич»), командир роти 46 окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна». Він загинув 21 листопада 2015 року під час виконання бойового завдання – обстеження території північніше «Бахмутської траси», поблизу села Кримське Новоайдарського району Луганської області.

Ігор МАКСИМЕНКО був мужнім офіцером та справжнім патріотом України. Учасником сьогоднішнього меморіального заходу став його син – Іван МАКСИМЕНКО, майбутній офіцер та захисник України, який є  курсантом нашого Інституту.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв. Курсанти разом із офіцерами Інституту поклали квіти до Стели Пам’яті.

Також, військовослужбовці Інституту вшанували пам’ять полеглих за Україну студентів та співробітників Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Керівництво та співробітники, курсанти і студенти Університету та Інституту хвилиною мовчання і покладанням квітів до монументу київським політехнікам – Героям, які загинули під час Революції Гідності та в боях на Сході України, вшанували пам’ять полеглих українських патріотів.

Зі скорботою і біллю, разом із рідними загиблих Героїв, ми вшановуємо пам’ять захисників України, які за волю і незалежність нашої держави заплатили найвищу ціну – віддали своє життя.

Ми схиляємо голови перед полеглими Героями та віддаємо шану живим воїнам. Це мала краплина нашого внеску у збереження історії та пам’яті про високу ціну і свідому жертву заради нашої свободи та незалежності!

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ!

ВІЧНА ЇМ СЛАВА!

СЛАВА УКРАЇНІ!