Всеукраїнський
день
бібліотек

30 вересня в нашій державі відзначається Всеукраїнський день бібліотек, який установлений Указом Президента України від 14 травня 1998 року № 471/98.

Бібліотеки завжди були хранителями і дослідниками творів друку –пам’яток писемності, а її працівники – вірними зберігачами духовної спадщини людства, провідниками у світ знань, подорожей та наукових відкриттів.

Сьогодні, незважаючи на розвиток новітніх технологій, бібліотеки залишаються важливим осередком освіченості та духовності, а її працівники займають чільне місце не тільки в навчанні, а й в житті кожної людини, бо без книги немає знань і поступу вперед.

В цей святковий день, ми традиційно вітаємо бібліотекарів Інституту з професійним святом, вшановуємо їх великий внесок у забезпечення освітнього процесу Інституту, культурного дозвілля та інтелектуального розвитку особового складу.

Від усього особового складу поздоровив шановних бібліотекарів перший заступник начальника Інституту полковник Олександр ВАСИЛЬЄВ та нагородив грамотами і подяками за сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків, наполегливість і професіоналізм.

Своєю повсякденною працею наші бібліотекарі виступають важливою інформаційною ланкою у справі підвищення якості навчання здобувачів освіти в Інституті, і є справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості.

Шановні бібліотекарі Інституту! Дякуємо Вам за Вашу самовіддану, титанічну працю, мудрість, терпіння і активну життєву позицію!

Бажаємо всім Вам міцного здоров’я, натхнення, цікавих зустрічей і відкриттів та фахових звершень у Вашій благородній просвітницькій справі!

Хай це свято дарує Вам чудовий настрій та теплі слова від усіх, хто вважає бібліотеку джерелом здобуття знань, а робота приносить тільки задоволення!