Конкурс «Моя квітуча Батьківщина»

26 вересня 2019 року, відповідно до плану заходів виховної роботи, в Інституті пройшов творчий конкурс «Моя квітуча Батьківщина» серед курсантів та студентів Інституту.

Цей конкурс в Інституті відбувся вперше і  покликаний більше пізнати Україну, показати її неповторну красу, історичні та культурні пам’ятки, природні об’єкти та старовинні міста.

Головним завданням творчого конкурсу було розповісти про свій рідний край, про свою «Квітучу Батьківщину», допомогти віртуально побувати в усіх мальовничих куточках та визначних місцях нашої країни.

Під час підготовки до конкурсу, курсанти та студенти застосовували вміння, таланти та майстерність і у своїх презентаціях висловили всю любов та ніжність до краю, де вони народилися і де пройшли безтурботні роки їхнього дитинства.

Конкурс проходив у кілька етапів: на кращу роботу у відділенні, у групі, на курсі і дав можливість хлопцям та дівчатам краще пізнати один одного і навіть відкрив невідомі раніше таланти та сторони учасників.

У фіналі конкурсу, презентації оцінювались за багатьма параметрами, враховувались якість та художність оформлення, наповненість матеріалу, його обсяг та глибина, стиль викладення, тобто ораторська майстерність, музичне супроводження, і навіть операторські здібності конкурсантів.

Всі виcтупи конкурсантів були незвичайно цікаві та оригінальні.  Кожен із учасників у своїх презентаціях показав прекрасні та живописні куточки України, розповів про рідний край, у кожного свій, неповторний і любимий.

Слід зазначити, що обрати переможця було вкрай важко, адже всі творчі роботи були виконані та представлені з високою майстерністю і довели,  що слова «Я люблю свій край, свою Батьківщину» для наших курсантів та студентів дійсно важливі. Більшою кількістю голосів журі визначило фаворитом конкурсу «Моя квітуча Батьківщина» курсанта 4 курсу Інституту, ІІ місце виборов курсант 6 курсу, а курсант 5 курсу отримав ІІІ місце. Також, було оцінено проявлену активність у конкурсі особового складу курсів. Зі значною перевагою І місце виборов  – 2-й курс, ІІ місце зайняв 4-й курс і ІІІ місце посів 5-й курс.

Переможця та призерів конкурсу привітав перший заступник начальника Інституту полковник Олександр ВАСИЛЬЄВ та нагородив грамотами за активну участь в житті Інституту, талановитість та креативність.

Відчуття Батьківщини і рідної землі починається саме з рідного краю, свого села чи міста, вулиці, своєї домівки, де людина народилась і виросла, де пройшло її дитинство. А без знання рідного краю не можна говорити про національну гідність, самовідданість, національний менталітет – які особливо важливі в такий складний та переломний момент для України, як зараз.

Дякуємо всім учасникам конкурсу за надану можливість познайомитися з цікавими та квітучими куточками нашої прекрасної України та бажаємо наснаги і творчого зростання на майбутнє!