Наш Університет традиційно серед лідерів рейтингу вишів “Топ-200 Україна 2019”

Центр міжнародних проектів “Євроосвіта”, в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, оприлюднив академічний рейтинг закладів вищої освіти (ЗВО) України “Топ-200 Україна 2019”.

КПІ ім. Ігоря Сікорського посів друге місце у вказаному рейтингу при цьому продемонструвавши найкращий в Україні результат за індексом міжнародного визнання. Різниця в рейтингах двох лідерів української вищої освіти за інтегральним індексом оцінювання є мінімальною – усього 1,39 бала.

Методика проекту “Топ-200 Україна” створена відповідно до Берлінських принципів ранжування університетів та базується на використанні відкритих даних прямих вимірів (інформація з сайтів ЗВО, дані міжнародних асоціацій університетів, дані про участь ЗВО в міжнародних проектах та рейтингах, середній конкурсний бал вступника та інші відкриті дані), та експертних висновків фахівців у галузі вищої освіти і головних ринків праці України (рівень базової, загальноосвітньої підготовки студентів, рівень фахової підготовки, рівень практичного володіння інформаційними технологіями, затребуваність випускників ЗВО ринком праці).

Вітаємо Alma Mater з цією високою оцінкою та запрошуємо абітурієнтів 2019 року до здобуття вищої освіти в стінах нашого Інституту – військового навчального підрозділу визнаного лідера вищої технічної освіти України!