Спортивні змагання в Інституті

Згідно плану заходів спортивно-масової роботи в Інституті проведені змагання з різних видів спорту.

Футбольні змагання серед курсантських і студентського підрозділів Інституту проходили на Малому спортивному ядрі КПІ ім. Ігоря Сікорського. Команди  зійшлися у запеклій боротьбі за першість Інституту.

Напівфінальні матчі були напруженими, емоційними і насичені небезпечними моментами. А фінальна гра тримала у напрузі вболівальників майже до фінального свистка і була дійсно цікавою та захоплюючою. Команди боролись з особливою витримкою та наполегливістю, ніхто не хотів поступатись супернику. Вболівальники  емоційно та щиро підтримували свої команди.

Перемогу здобули курсанти 4-го курсу, ІІ місце посіла команда 3-го курсу, а ІІІ місце отримала команда 2-го курсу Інституту.

Також, на першість Інституту пройшли змагання курсантів та студентів з підтягування на турніку серед чоловіків та комплексно-силової вправи серед жінок.  Перше місце отримали курсанти 3-го курсу, друге місце – 5 курсу і третє – 4 курсу.

В особистій першості серед чоловіків призове І місце здобув курсант 2-го курсу, ІІ місце – курсант 5-го курсу, ІІІ місце – курсант 4 курсу.

Серед жінок всі призові місця вибороли курсанти 3-го курсу, продемонструвавши особливу майстерність, спритність та високий рівень фізичної підготовки.

Щодо змагань з бігу на 100 метрів, то у цьому виді спорту перемогу здобули студенти Інституту, ІІ місце здобув 5-й курс і ІІІ місце посів 3-й курс.

В особистій першості серед чоловіків І і ІІІ місце посіли курсанти 2-го курсу, ІІ місце – 3-го курсу. Серед жінок І місце виборола курсант 5-го курсу, а ІІ і ІІІ місце отримали студенти Інституту.

Незважаючи на займані місця всі показали відмінний рівень фізичної підготовки. Змагання принесли учасникам тільки задоволення, бадьорий настрій та масу позитивних емоцій!

Вітаємо переможців, бажаємо їм впевнено долати нові вершини і з нетерпінням чекаємо наступних захоплюючих змагань!