Відповідно по плану заходів виховної роботи з особовим складом на травень 2019 року курсанти та студенти Інституту відвідали науково-дослідні та культурно-освітні заклади, а також цікаві і чарівні куточки міста Києва.
Нові знання та враження хлопці і дівчата отримали, відвідавши музеї Києва: Національний музей літератури України, Національний музей “Київська картинна галерея”, музей історичних коштовностей України, музей Гетьманства, музей Михайла Старицького, музей Марії Заньковецької, музей Івана Гончара, літературно-меморіальний музей М. Булгакова, Київський музей О.С. Пушкіна, музей історії Київського метрополітену.
У теплі травневі дні гуляючи вулицями міста, наша молодь із задоволенням відшукувала бронзові міні-скульптурки проекту “Шукай!”, які розташовані у різних куточках Києва: “Київський каштан”, “Київський екіпаж”, “Київський фонтан”, “Київський торт”, “Київська пектораль”. Слід зазначити, що у кожної міні-скульптурки своя історія та легенда, наприклад біля бронзової пекторалі, що розташована на вулиці Хрещатик, на стіні Київського Пасажу напис: “Потреш мене – доторкнешся до історії”. І дійсно, у кожному із київських символів цього цікавого проекту втілена історія нашої столиці.
Сприяла травнева погода і прогулянкам на природі, зокрема молодь насолоджувалась дивовижними краєвидами та квітучими куточками Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка, Ботанічного саду імені академіка Олександра Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка, парку “Кіото”.
Не обійшли своєю увагою курсанти та студенти і пам’ятки історії та архітектури – Києво-Печерську Лавру, Михайлівський Золотоверхий монастир, музей “Кирилівська церква”, Костел Святого Миколая, дивовижна і велична архітектура яких зачаровує та справляє грандіозне враження.
Також, хлопці та дівчата відвідали персональну виставку Катерини П’ятакової “Відлуння” у Центральному будинку художника, виставку живопису Костянтина Плетенецького “Простір та час” в арт галереї Portal 11, персональну виставку Олексія Белюсенко “Шлях до Судака” в Lera Litvinova Gallery, виставки сучасного мистецтва у Zavalnyi Art Center, PinchukArtCentre та центрі сучасного мистецтва “Білий Світ”.
Здійснила молодь прогулянку і територією КПІ ім. Ігоря Сікорського, а саме відвідала алею зірок Університету, пам’ятники Конфуцію, Олександру Кудашеву, Петру ІІ Негош-Петровичу, а у пам’ятників Олександру Мікуліну, Володимиру Челомею, Архипу Люльці віддали дань поваги видатним конструкторам – випускникам Університету.
У пам’ятника загиблому добровольцю Мирославу Мислі, що встановлений у сквері на вулиці Смоленській, курсанти та студенти віддали шану загиблим воїнам АТО.
У День Києва наші курсанти і студенти насолоджувалися святковою атмосферою міста та побували на відкритті пішохідного мосту між Володимирською гіркою та парком “Хрещатий”.
Також молодь відвідала пам’ятник та пам’ятник-фонтан засновникам міста Києва, пам’ятник Ярославу Мудрому, пам’ятник Валерію Лобановському.
Київський академічний театр на Липках і Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки подарували нашим хлопцям та дівчатам чудові вистави, а гарний настрій і багато сміху вони отримали на півфіналі другого чемпіонату КПІ з гумору “Ліга сміху”, який відбувся у Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Отже, місяць був дуже насичений цікавими подіями та пізнавальними заходами, на яких хлопці і дівчата отримали багато нових знань, безліч приємних вражень та масу задоволення.
Щиро дякуємо працівникам культурно-освітніх закладів за цікаві та пізнавальні заходи, а нашим курсантам та студентам – майбутнім офіцерам Держспецзв’язку бажаємо нових захоплюючих подій та ґрунтовних надбань у скарбничку своїх знань!