Весна іде, красу несе… Але весна багата не лише красою, природою, але і плодюча на цікаві та пізнавальні заходи, які по-справжньому здатні подарувати всім гарний настрій, нові знання та враження.
У ці сонячні весняні дні не залишились осторонь від можливості відвідати чарівні та цікаві куточки міста курсанти та студенти Інституту.
Прогулявшись по Замковій горі, Андріївському узвозу, Михайлівській площі, на якій вклонились пам’ятникам на честь княгині Ольги, апостола Андрія Первозванного і просвітителів Кирила та Мефодія, відвідавши Хрещатий парк і арку Дружби народів, Парк Вічної Слави та помилувавшись дивовижним краєвидом на лівий берег Києва, Лавру і зелені схили правого берега молодь отримала неймовірні емоції та враження.
Нові знання принесли хлопцям та дівчатам відвідування музеїв Києва: Національного військово-історичного музею України, Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”, Національного музею “Київська картинна галерея”, Національного музею українського декоративного мистецтва, Національний музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків, Державного музею авіації ім. О.К. Антонова, літературно-меморіального музею Максима Рильського, музею видатних діячів української культури: Лесі Українки, Михайла Старицького, музею Івана Гончара, музею книги і друкарства України, музею історії міста Києва, музею метрополітену.
У Національному музеї історії України у Другій світовій війні курсанти та студенти побували на показі документальної стрічки режисера Михаїла Кауфмана “Небувалий похід” та її обговоренні з доктором історичних наук, провідним науковим співробітником Інституту історії України НАН України Людмилою Гриневич. Цей фільм – епічна історія “механізації” міста і села в переддень Голодомору 1932–1933 років, є шедевром українського та світового кінематографа, і присутні змогли оцінити професійну роботу одного з найкращих операторів в історії кіно.
Відвідала молодь і галереї міста: художню галерею “Триптих”, Dymchuk Gallery, а також виставку робіт талановитих українських митців “Пробудження весни” у Центральному будинку художника і масштабну виставку електроніки CEE 2019, на якій познайомитися з найновішими приладами та технологіями.
Також, курсанти та студенти Інституту побували на концерті на честь та пам’ять Захисників України “Ми на своїй, Богом даній землі…” в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського. Виступи артистів з вокальними та хореографічними номерами зробили цей захід теплим і душевним.
Незабутнім для молоді стало відвідування концерту зірок української естради під гаслом “Ви не забуті! Ми вас чекаємо” на підтримку 24 українських військових моряків, які з 25 листопада 2018 року знаходяться у полоні. Атмосфера, створена в залі Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України, де відбувся концерт, була дійсно відвертою – це відчули усі присутні. Головною метою заходу було підтримати військовослужбовців морально і показати їм, що вони не забуті, що їх чекають вдома і роблять все можливе для їх якнайшвидшого повернення додому.
У Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України курсанти Інституту відвідали звітний концерт Оркестру почесної варти Окремого Президентського полку імені гетьмана Б. Хмельницького. Присутні слухали музичні твори іноземних та вітчизняних авторів у виконанні оркестру і були вражені різноманітністю програми концерту.
Весняний радісний настрій хлопці та дівчата отримали від звітного концерту народного ансамблю танцю “Політехнік”, у складі якого виступають і курсанти та студенти нашого Інституту. Концерт цього колективу проходив у Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського. Це було дійсно яскраве та незабутнє свято, творчі номери ансамблю вражали глядачів професійним виконанням і вишуканими костюмами артистів.
Театральний сезон Києва подарував курсантам та студентам різножанрові вистави, які молодь відвідала у Національному академічному театрі російської драми імені Лесі Українки, Київському академічному драматичному театрі на Подолі, Київському академічному театрі на Липках, Київському академічному Молодому театрі.
Не оминули своєю увагою майбутні захисники України і один з яскравих символів спортивної весни в Україні – турнір із рукопашного бою на “Кубок Президента України” серед ЗС України та інших військових формувань, що відбувся у Палаці спорту, на якому завзято вболівали за наших спортсменів – співробітників Держспецзв’язку, учасників змагань.
Отже, культурно-освітня програма для курсантів та студентів Інституту була доволі насиченою, всі отримали позитивні емоції, незабутні враження і цікаво провели свій вільний час.
Дякуємо організаторам заходів і з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!