Культурно-освітнє життя Інституту

Весна надихає на проведення більше часу у цікавих, пізнавальних та гарних місцях нашої столиці. Так, курсанти і студенти Інституту, відповідно до плану виховних заходів побували у багатьох дивовижних і красивих куточках Києва.

У ці весняні дні, молодь пройшлася алеями Ботанічного саду імені академіка Олександра Фоміна, який особливо прекрасний весною, коли все навколо прокидається від зими і розквітає.

Виставка  китайських ліхтариків на Співочому полі зачарувала всіх неймовірною красою, дивовижними формами і різнобарвними кольорами.

А прогулянка стародавнім Києвом – Андріївським узвозом та Контрактовою площею відкрила молоді неймовірні сторінки історії нашої країни і дозволила відчути дивовижну гармонію архітектури, природи та міського ландшафту.

Свято Масляної у парку «Орлятко» з традиційними атрибутами цього дійства:  млинцями, смаколиками та народним гулянням, занурило відвідувачів у дивовижний світ стародавніх традицій, а концерт за участі творчих колективів вразив яскравими виступами і приніс справжнє задоволення.

Не оминули хлопці та дівчата і музеї міста, які дають можливість не тільки отримати знання, відчути минуле, поринути у духовне, але й змінюють людину, її внутрішній світ на краще.

Курсанти  і студенти відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні, Музей воїнів-афганців, Національний музей історії України, Державний музей авіації, Національний художній музей України, Музей української діаспори, Меморіальний музей Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана), Національний музей «Київська картинна галерея», Музей Івана Гончара, Національний музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків.

На місцях найдраматичніших подій Революції Гідності, на Алеї Героїв Небесної Сотні курсанти та студенти вшанували пам’ять загиблих Героїв. Ці місця є особливими для українців, і нагадують нам, що кожна людина має право на власну гідність і може її відстояти.

Молодь пройшлась територією Музейно-історичного комплексу КПІ ім. Ігоря Сікорського, відвідавши пам’ятники видатним політехнікам – конструкторам та вченим і експонати Комплексу Університету – одного з найбільших навчальних закладів Європи, лідера вищої освіти України, випускники якого, науковці та професори творили історію науки і техніки не тільки нашої держави, але й у глобальному плані – історію науки і техніки цілої епохи.

Також, курсанти та студенти побували у Dymchuk Gallery, Карась Галереї, Галереї «Глобус», відвідали виставку Антона Логова «Складний червоний» в Арт-центрі Павла Гудімова Я Галереї, виставку робіт учасників Першої Всеукраїнської Бієнале Левкасу у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ», виставку-серіал «Озброєні та небезпечні» у виставковому просторі – Фонді ІЗОЛЯЦІЯ, виставку відомого українського художника Петра Лебединця «Ілюзія» в ЦУМі, виставку концептуального живопису Ореста Манецького «Елементи структур» у галереї  «Portal 11».

Експозиція музею видатного українського драматурга, поета, прозаїка, перекладача, громадського діяча, одного з засновників українського професійного театру – Михайла Петровича Старицького ознайомила відвідувачів із унікальними речами, що належали Старицькому та його родині, сімейними реліквіями, рідкісними фото, документами, першодруками творів письменника. Екскурсія, проведена Музеєм видатних діячів української культури подарувала молодому поколінню багато нових знань та вражень з розвитку національної культури.

Відвідування  великого весняного концерту художніх колективів у Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського, концертів Студентської Ліги Сміху, вистав у Київському академічному театрі на Липках, а також неперевершене звучання музики у Національному будинку органної та камерної музики додали всім гарного весняного настрою.

Насичена пізнавальна, екскурсійна програма не залишила байдужим жодного, надала кожному незабутні враження, принесла всім нові знайомства з цікавими й видатними місцями Києва та подіями історичного минулого нашої країни.

Бажаємо нашим курсантам і студентам – майбутнім офіцерам Держспецзв’язку  нових вражень, знайомств із цікавим світом культури, надбань у скарбничку свого духовного світу!