ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ КІБОРГІВ

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять кіборгів – оборонців Донецького аеропорту, які стали символом мужності, стійкості та незламності українців.

Військовослужбовці Інституту взяли участь у церемонії вшанування захисників і захисниць України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок збройної агресії на Сході нашої держави, у Залі пам’яті захисників України на території Міністерства оборони України. Разом з нашими курсантами вшанувати своїх загиблих побратимів прийшов старшина запасу Збройних Сил України, учасник оборони Донецького аеропорту Денис ГРЕБЬОНКІН, який приймає участь у виховних заходах з курсантами.

Курсанти Інституту та всі присутні схилили голови під удари дзвону, що лунали в пам’ять про загиблих у цей день та хвилиною мовчання і покладанням квітів до Стели Пам’яті вшанували полеглих захисників України.

242 дні кіборги тримали оборону ДАПу. З 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року українські військовослужбовці, добровольці, медики та волонтери героїчно і віддано захищали рідну землю.

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за свободу і незалежність України!

Слава Героям!