ДОБРІ ТРАДИЦІЇ КОЛЯДУВАННЯ
ТА ЩЕДРУВАННЯ В ІНСТИТУТІ

Новорічні й різдвяні свята – радісні та душевні, сповнені неповторними і самобутніми традиціями, звичаями та обрядами. І частинку цього особливого дива курсанти кожного року втілюють за допомогою колядок та щедрівок.

Сьогодні наші курсанти з колядками і щедрівками завітали до проректора з навчально-виховної роботи Наталії СЕМІНСЬКОЇ та працівників Департаменту навчально-виховної роботи Університету, привітали колектив Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Тепло по-родинному зустріли молодь та щедро пригостили смаколиками працівники Центру студентського харчування Університету, які щодня своєю невтомною працею забезпечують смачне і якісне харчування курсантів Інституту.

Щиро і натхненно хлопці та дівчата співали й віншували всьому колективу Інституту, бажали здоров’я, любові, добробуту, здійснення мрій, а також доброго й вдалого Нового року, миру і процвітання Україні.

Дзвінко лунали українські колядки і щедрівки у виконанні курсантів Інституту, наповнили душу кожного світлою радістю та щастям на цілий рік! Дякуємо за гарні побажання, святковий настрій, можливість відчути красу української народної обрядовості!

Проведення таких заходів є збереженням духовного надбання нашої нації, сприяє вихованню поваги до культурного та історичного минулого України і є основою національно-патріотичного виховання майбутніх офіцерів Держспезв’язку.