УСПІШНЕ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСІВ
З КІБЕРБЕЗПЕКИ
НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ ІНСТИТУТУ

На виконання введеного в дію указом Президента України від 22 жовтня 2021 року №544/2021 рішення Ради національної безпеки і оборони України “Про Концепцію реформування Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України” в Інституті продовжують вживатися заходи щодо удосконалення системи підготовки фахівців у сфері спеціального зв’язку та захисту інформації для складових сектору безпеки і оборони, зокрема, підвищення кваліфікації науково-педагогічного складу Інституту шляхом співпраці із закордонними освітніми і науковими закладами та розробки і впровадження інноваційних технологій навчання на основі кращих світових практик та стандартів.

Так, завідувач Спеціальної кафедри №5 Ігор СУБАЧ та науково-педагогічні працівники Спеціальної кафедри №5 доцент Вячеслав РЯБЦЕВ і старший викладач Сергій МІТІН отримали сертифікати про завершення курсів підвищення кваліфікації у галузі кібербезпеки, організовані Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Заняття проводилися викладачами університету Пердью (Purdue University) – одного з провідних університетів США у галузі кібербезпеки.

Навчання науково-педагогічних працівників організовано відповідно до меморандуму між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Агентством США з міжнародного розвитку USAID про співпрацю з компанією DAI Global LLC у межах проєкту “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України”.

Знання та практичні навички, отримані науково-педагогічними працівниками під час проходження курсів “Incident Response”, “Digital Forensic” та “Web Security” вже  сьогодні впроваджуються в освітній процес Інституту в рамках таких навчальних дисциплін, як: “Аналіз та моніторинг кібербезпеки”, “Технології захисту від шкідливого програмного забезпечення” та “Безпека Інтернет-ресурсів”.