КІБЕРЗАХИСТ –
ОСНОВА БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВИ

29 грудня 2021 року в Інституті в рамках ІТ-тижня «KPISchool» відбулась екскурсія для учнів закладів загальної середньої освіти міста Києва на тему «Кіберзахист – основа безпеки держави».

Під час екскурсії школярів ознайомили з роботою навчального ситуаційного центру з кібербезпеки, який забезпечує підготовку фахівців із застосування програмних засобів кіберзахисту шляхом вирішення таких задач, як моніторинг кібератак у кібернетичному просторі, їх вивчення та аналіз, розслідування і ліквідація їхніх наслідків, а також вивчення та практичне відпрацювання питань виявлення вразливостей та здійснення випереджувальних заходів щодо протидії кібератакам.

Школярі відвідали навчальну лабораторію з технічного захисту інформації, де ознайомились з можливостями та особливостями сучасного обладнання, спробували провести пошук закладних пристроїв та дослідити властивості умовного об’єкту для захисту інформації від сторонніх впливів та витоку технічними каналами.

Ознайомились учні з навчальними телекомунікаційними вузлами спеціального зв’язку, що призначені для забезпечення посадових осіб зв’язком у польових умовах, та діяльністю мережної академії CISCO, що функціонує в Інституті та в якій курсанти безкоштовно набувають теоретичні знання та практичний досвід з конфігурування обладнання сучасних телекомунікаційних мереж.

Під час екскурсії школярі дізналися про особливості організації освітнього процесу Інституту та цікавились особливостями прийому 2022 року.

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на всі питання, які їх цікавили.

Ми завжди раді бачити Вас у стінах нашого Інституту, який одночасно є закладом освіти Держспецзв’язку і структурним підрозділом закладу вищої освіти – Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», – визнаного лідера вищої технічної освіти України, що входить до числа кращих університетів світу за версією міжнародних рейтингів QS і Webometrics!