ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ
ЩОРІЧНОГО МИСТЕЦЬКОГО КОНКУРСУ
«ТАЛАНТИ – КПІ» – 2021!

В КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся щорічний мистецький конкурс «Таланти – КПІ» – 2021, у якому взяли участь працівники, курсанти та студенти Інституту. Конкурс організувала Картинна галерея Центру культури та мистецтв КПІ імені Ігоря Сікорського, який відбувся в онлайн режимі за номінаціями: живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво та вишивка.

У номінації «Живопис» переможцями стали:

І місце – Кристина БОТВИНКО, студентка 1 курсу, що навчається за спеціальністю Комп’ютерні науки,

ІІ місце – Нікіта АЧКАСОВ, студент 1 курсу, що навчається за спеціальністю Кібербезпека,

ІІІ місце – Анастасія КОМИНА, студентка 1 курсу, що навчається за спеціальністю Комп’ютерні науки.

У номінації «Вишивка» переможцями стали:

І місце – Наталія ВОЛОШИНА, доцент Спеціальної кафедри №4, к.філос.н., доцент,

ІІІ місце – Марія РУДОМЬОТОВА, курсантка 3 курсу, що навчається за спеціальністю Комп’ютерні науки.

Щиро вітаємо наших переможців! Пишаємося ними! Дякуємо за участь у конкурсі, майстерність, талант, натхнення та чекаємо нових робіт!