ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ
НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Сьогодні в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, установлений Указом Президента України від 10.11.2006 року № 945/2006. Відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

З нагоди пам’ятної дати, співробітники Інституту – учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Сергій БУР’ЯН, Лев САКОВИЧ та Олексій СТАХЕЄВ отримали слова вдячності й пошани від Голови Держспецзв’язку полковника Юрія ЩИГОЛЯ та були нагороджені грамотами від начальника Інституту полковника Олександра ПУЧКОВА.

Низько вклоняємось ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, які зупинили стихію некерованої ядерної реакції і подарували майбутнє всьому людству. Щиро бажаємо їм міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди!

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та високий професіоналізм у тих екстремальних обставинах.

Вічна пам’ять загиблим, вічна шана героям-ліквідаторам!