ІНСТИТУТ ДОЛУЧИВСЯ
ДО ДОБРОЇ СПРАВИ

Офіцери, працівники та курсанти Інституту долучилися до важливої та доброї справи – Дня донора в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Адже здати кров – це подарувати комусь надію на одужання та врятувати життя.

Для поповнення банку донорської крові вони здали кров також для потреб Національного Інститута хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова та Amosov National Institute of Cardiovascular Surgery.

Стати донором й допомогти іншим – обов’язок кожного свідомого громадянина. І для всіх, хто сьогодні вкотре здав кров, донорство стало вже нормою життя та свідомим вибором.

Ми щиро вдячні медичним працівникам за їх невтомну працю і можливість долучитися до благородної справи донорства задля порятунку життя наших громадян!