30 РОКІВ
ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

З нагоди 30-ї річниці Збройних Сил України особовий склад Інституту долучився до заходу “Українське військо: традиції та сучасність”, що проводив Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Олександр ОЧЕРЕТЯНИЙ, завідувач сектору з питань національно-патріотичного виховання відділу просвітницьких проєктів Музею,

розповів про минуле й теперішнє українського війська, про традиції, історію уніформи українського війська початку ХХ ст. та про героїв, які самовіддано захищали Українську державу, а також продемонстрував унікальні матеріали музейного проєкту “Український Схід” і виставки “Капелани”. Дякуємо за важливий захід!

Військо незалежної України вже понад семи років у боях захищає незалежність і територіальну цілісність України. За цей час наші бійці отримали неймовірний вишкіл та досвід.

Захисники України гідно відповідають на виклики, продовжують славетні традиції поколінь українських воїнів, які завжди боролися за волю і незалежність Батьківщини.

На ранковому шикуванні особовий склад Інституту хвилиною мовчання вшанував пам’ять загиблих за свободу та територіальну цілісність України. Також перед подвигом полеглих борців за незалежність України схилили голови військовослужбовці та працівники Інституту, віддавши шану пам’яті генерал-майору Максиму ШАПОВАЛУ, полковнику Ігорю ШЕВЧЕНКУ, капітану Олександру ПЕТРУЩУКУ.

Вітаємо наших воїнів із Днем Збройних Сил України! Дякуємо за героїзм, незламність та мужність!

Слава Україні!