НАСТУПНІСТЬ ПОКОЛІНЬ
ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Курсанти Інституту долучились до Урочистої церемонії вручення погонів кадетам, вихованцям ліцею-інтернату №23 імені Володимира Великого з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», що відбулась з нагоди 30-річчя Збройних Сил України.

Захисники незалежності та територіальної цілісності України зберігають, примножують і наповнюють новим змістом військові та бойові традиції. Наступність поколінь захисників України – гарна традиція, що підтримується у нашому Інституті.

Випускники Кадетського корпусу – курсанти 2-го курсу Інституту, що навчаються за спеціальністю Комп’ютерні науки, Артем АРТЕМ’ЄВ, Владислав КУЩ та Іван ФЕСЕНКО одягли погони вихованцям Ліцею й щиро вітали з цією урочистою та зворушливою подією. Наші курсанти розповіли кадетам про обрані спеціальності, про свою службу та навчання в Інституті, побажали здійснення планів, сподівань і правильного вибору життєвого шляху.

Національно-патріотичне виховання та відтворення кращих традицій захисників України – основи виховання майбутніх воїнів і справжніх патріотів України.

Вітаємо кадетів зі святом і бажаємо успіхів у навчанні, миру та благополуччя!