КОМАНДА КУРСАНТІВ ІНСТИТУТУ
ПЕРЕМОГЛА У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ З КІБЕРСПОРТУ
«КІБЕРГЕРОЙ»

2 листопада команда курсантів Інституту здобула перемогу у Всеукраїнських аматорських кіберспортивних змаганнях з дисципліни CS:GO (Counter-Strike:Global Offensive). Змагання відбулися в рамках проведення Національного Місяця Кібербезпеки, організованого за ініціативи Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України .

Протягом місяця наша команда «Hells Bulls» після проходження відбіркових ігр в жовтні здобула вирішальну перемогу у кваліфікаційному турі серед 13 команд, потрапивши таким чином на півфінальну і фінальну ігри.

В підсумку напівфіналу та фіналу команда Інституту виборола перемогу у грі з командою, яку представляли співробітники Кіберполіції.

Вітаємо переможців команди у складі Олександра ПУШИКА і Романа МАЛЯРЕНКА, які навчаються за спеціальністю Комп’ютерні науки, Максима ГУРСЬКОГО, який навчається за спеціальністю Кібербезпека, Євгена ТЕРТИЧНОГО та Макара КУЛІША, які навчаються за спеціальністю Телекомунікація та радіотехніка, з видовищною грою та яскравою перемогою!