ВИКЛАДАЧІ ІНСТИТУТУ
ПРОЙШЛИ ТРЕНІНГ З WEB-ПЕНТЕСТУ ТА ЕТИЧНОГО ХАКІНГУ

25 жовтня 2021 року науково-педагогічні працівники Спеціальної кафедри №5 Інституту Олександр ШАПОВАЛ, Сергій МІТІН та Ольга ШЕВЧУК взяли участь в тренінгу з підвищення кваліфікації фахівців кіберзахисту державного сектору – “Web-пентест та етичний хакінг”.

Тренінг організовано Національним координаційним центром кібербезпеки за підтримки CRDF Global в Україні та Держдепартаменту США, а також компанії Cyber Unit Technologies.

Під час тренінгу учасники  детально проаналізували основні вразливості, які найчастіше використовують зловмисники під час кібератак, та відпрацювали методи їх виявлення.

В результаті навчання вони отримали практичні навички з аналізу Web-трафіку (Burp Suite), технологій активного та пасивного добування і використання інформації з відкритих джерел (OSINT), проведення “швидкого” пентесту.

Після проходження тренінгу науково-педагогічні працівники Інституту одержали сертифікати.

Отримані під час тренінгу знання та практичні навички буде впроваджено в освітній процес Інституту.