З ДНЕМ
ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

14 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України. Це свято вшанування всіх військовослужбовців – чоловіків і жінок, які беруть участь у захисті суверенітету й територіальної цілісності України. Цього дня ми також відзначаємо День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці – свята, які взаємопов’язані та мають глибокий історичний зміст.

В Інституті відбулись заходи з вшанування пам’яті загиблих українських воїнів та урочистості з нагоди свята. Офіцери, курсанти і працівники Інституту хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих і поклали квіти до меморіальної дошки Герою України генерал-майору Максиму ШАПОВАЛУ, який навчався в стінах нашого Інституту.

З нагоди Дня захисників і захисниць України, за сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків, професіоналізм і старанність військовослужбовці та працівники Інституту – ветерани урядового зв’язку отримали відомчі заохочувальні відзнаки Держспецзв’язку від Голови Служби підполковника Юрія ЩИГОЛЯ та грамоти і подяки від начальника Інституту полковника Олександра ПУЧКОВА.

Представники Інституту долучилися до пам’ятного заходу КПІ ім. Ігоря Сікорського. Хвилиною мовчання і покладанням квітів до меморіалу загиблим Київським політехнікам присутні віддали данину пам’яті Героям.

З нагоди свята, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну участь у національно-патріотичному вихованні курсантської молоді, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ нагородив військовослужбовців Інституту Почесними грамотами Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Самовідданість та відвага захисників і захисниць України, які відстоюють свободу і незалежність нашої держави, є прикладом справжнього патріотизму та відданості Українському народові.

Слава Україні! Героям Слава!