УКРАЇНСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ЗАБІГ

У Києві відбувся Український військовий забіг – унікальна подія для України, в якій взяли участь військовослужбовці Інституту.

Це була масштабна та зворушлива подія! Представники сектору безпеки та оборони України, всіх видів та родів військ Збройних Сил України, ветерани АТО/ООС, цивільні громадяни, іноземні партнери – всі вийшли на старт заради Єдності, Перемоги та заради кожного з нас!

Офіцери і курсанти Інституту взяли участь у забігу на дистанції 5 і 10 кілометрів, а також команда курсантів II курсу – у командному змаганні. Кожен із учасників вклав у цей забіг усі свої сили і міць та отримав першу пам’ятну медаль до майбутньої колекції щорічного Українського Військового Забігу!

Курсант V курсу Інституту Ілля ЗЮЗІН, який навчається за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки, у забігу на 10 км здолав дистанцію за 39 хвилин 24 секунди, посів IV місце і увійшов до першої п’ятірки фіналістів серед 289 учасників забігу! Слід зазначити, що це кращий результат серед курсантів вишів України! Вітаємо Іллю з відмінним результатом! Бажаємо нових яскравих звершень і перемог!